









Штатна магнітола Peugeot 207 (2006-2009рр.) 307 (2001-2005рр.) Expert (2007-2012рр.) Partner (2008-2012рр.)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7812-24991
7 291 ₴
Показати оптові ціни- 6704 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 6610 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 6516 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Штатна магнітола Lesko - зробіть своє авто функціональніше
Дана автомагнітола від компанії Lesko – універсальна станція, яка покликана зробити поїздки більш захоплюючими і менш нудними. За допомогою гаджета можна слухати музику (включаючи радіо), дивитися відеоролики (включаючи повноцінні фільми, читати текст і переглядати зображення.
Магнітола відмінно вписується в дизайн будь-якого автомобіля, так як має стриманий зовнішній вигляд. По суті, це планшет, який встановлюється в машині горизонтально. Компанія Lesko відома своїми вдалими дизайнерськими рішеннями.
Перейдемо до детальним технічним характеристикам моделі.
Підтримувані формати
Магнітола підтримує всі сучасні популярні формати.
- МР3. Куди ж без нього? Магнітола програє аудіофайли від самих примітивних до треків з бітрейтом 320 кбіт/с (граничний показник для МР3).
- WMA. Альтернатива МР3, розроблена компанією Microsoft. До речі, не кожна станція може відтворювати даний формат, так що це можна вважати перевагою.
- FLAC. Ще більш рідкісний формат. Це аудіофайли, стислі без втрати якості. Магнітола справляється і з ними.
- AVI. Дивіться улюблені фільми в перервах між рухом. Навіть самі тривалі поїздки не будуть нудними!
- JPEG. Відзняли що-небудь цікаве в дорозі? Подивіться результат на великому якісному екрані гаджета.
- Інші формати. Щоб відтворити відео і аудіо інших форматів ви можете скористатися можливістю скачування сторонніх додатків з Play Market.
Радіо
За допомогою даної магнітоли можна «працювати» з частотами FM, AM. Цього більш ніж достатньо для рядового користувача.
Почули по радіо гарну пісню? Запишіть її! Зробити це можна на зовнішній носій.
Радіо має пам'ять на 30 станцій. Збережіть їх і перемикайтеся між улюбленими частотами шляхом натиснення однієї кнопки.
Пам'ять, процесор і модулі
Внутрішня пам'ять гаджета – 16 гігабайт, оперативна – 1 гігабайт. Цього достатньо для класичного проведення часу в дорозі: перегляду фільмів, прослуховування музики і так далі.
«Керує» всім цим 4-ядерний процесор з архітектурою ядра 4хARM Cortex A7 118 Мгц. Його особливістю є порівняно висока потужність при слабкому впливі на акумулятор. Втілення сучасної тенденції енергоефективності.
Автомагнітола оснащена наступними модулями:
- GPS (у комплекті йде також GPS-антена);
- Bluetooth;
- Wi-Fi.
Дисплей
Гаджет оснащений 9-дюймовим сенсорним екраном з роздільною здатністю 1024х600. На великому дисплеї легко можна розглянути як кадр з фільму, так і дрібний текст. При цьому завдяки своїй технології екран не меркне, якщо ви дивитеся на нього під кутом. Також дисплей вміє «протистояти» прямим сонячним променям: додайте яскравості – і ви зможете без праці розглянути.
Операційна система
Гаджет працює під управлінням операційної системи Android 8.1 Go. Так як пристрій не призначений для ігор і інших складних завдань, виробник оснастив пристрій ОС, яка мінімально навантажує автомагнітолу. Вона займає мінімум місця, не «забирає» на себе занадто багато оперативної і внутрішньої пам'яті.
Дана версія Android також відрізняється стабільністю роботи навіть після тривалої експлуатації. Вона не засмічується «сміттєвими» файлами, не пригальмовує. Комфортна робота з пристроєм протягом тривалого часу гарантована!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Потужність | 52 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | MP3, AVI, WMA, JPEG, FLAC, WAV |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | AM, FM |
| Стан | Новий |
| Тип | Mp3 |
| Типорозмір | Штатний розмір |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Аудіовихід, Відеовихід |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Can модуль в комплекті | Так |
| GPS антена в комплекті | Так |
| Архітектура ядра | 4хARM Cortex A7 118 Мгц |
| Версія Android | 8.1 Go |
| Внутрішня пам'ять, Гб | 16 |
| Виносних USB, шт | 2 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Графічний прискорювач | Mali 450MP |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 1 |
| Процесор | MT8227 |
| Роздільна здатність екрану | 1024х600 |
| Сумісність з | Peugeot \ 207 \ 1 покоління 2006-2009рр., Peugeot \ 207 \ 1 покоління [рестайлінг] 2009-2013рр., Peugeot \ 307, Peugeot \ 307 \ 1 покоління 2001-2005рр. |
| Підсилювач звуку | 7388 |
| Ширина, мм | 230 (по верху), 220 (по низу) |

