


Штатна автомобільна магнітола Lesko для авто Volkswagen Passat B6 B7 (2006-2015р.) пам'ять 1/16 GPS Android
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5926-20178
4 350 ₴
Показати оптові ціни- 4000 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 3923 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 3845 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Штатна магнітола Lesko для Volkswagen - величезна кількість функцій всередині вашого авто
Шукайте автомагнітолу, яку легко і без додаткових припасувань можна вмонтувати на панель вашого Volkswagen Passat? Виробник Lesko розробив дану модель спеціально під штатні розміри панелі і роз'єми моделей B6 і B7. Установка не вимагає ніяких втручань в інтер'єр автомобіля — модель легко монтується, точно з'єднується, не залишає зазорів і не вимагає підгонки. Автомагнітола Lesko — це не просто магнітола для прослуховування аудіотреків, а справжній мультимедійний центр з великою кількістю функцій і можливостей.
Сенсорний дисплей
Великий сенсорний екран з діагоналлю 10" і роздільною здатністю 1024*600 дозволить насолоджуватися яскравим і деталізованим зображенням. Ви зможете переглядати всю необхідну інформацію, фото, відео у високій якості. Чутливий сенсор відгукується на дотики в частки секунди.
Операційна система Android
Переваги ОС Андроїд:
- дозволяє встановлювати безліч додатків;
- забезпечує просту навігацію та інтелектуально зрозуміле управління;
- підтримка великого числа функцій;
- гарантує високу продуктивність.
Вы сможете легко загружать, настраивать работу приложений и полноценно ими пользоваться. Понятное и легкое меню позволит быстро осуществить все необходимые настройки.
Встроенный GPS-навигатор
Всегда найдет правильный путь и точное местонахождение автомобиля на карте. Имеет всю функциональность и возможности стационарного устройства. GPS-антенна в комплекте установит надежную связь с навигационными спутниками, чтобы вы получили надежный сигнал в любой точке пути. В навигаторе есть встроенный карты IGO для Австралии, Египта, Грузии, Индии, Индонезии, Ирака.
Модуль Bluetooth
С легкостью синхронизирует автомагнитолу с вашим смартфоном и позволит активировать функцию Hands-Free. Она позволяет осуществлять и принимать звонки прямо с дисплея, говоря при этом по громкой связи. Это обеспечивает безопасность вождения — не нужно отвлекаться на телефон. Воспроизведение музыки автоматически приостанавливается, а после завершения разговора возобновляется.
Встроенный Wi-Fi
Позволит наслаждаться всеми возможностями интернета. Соцсети, общение в мессенджерах, переписки по электронной почте, просмотр видео и разного вида контента — все это теперь доступно у вас в автомобиле. Можно скачивать музыку, фото, приложения — память 16 Гб вмещает достаточный объем информации.
Быстродействие системы обеспечивается мощным четырехъядерным процессором на основе Cortex-A7, графическим ускорителем Mali 450MP и объемом оперативной памяти 1 Гб. Устройство работает быстро и не зависает даже в многозадачном режиме.
Фишки, которые делают использование более комфортным:
- функция записи;
- два внешних разъема USB;
- поддержка большого числа форматов, в том числе и WMA, MP3, JPEG, AVI, FLAC;
- радиотюнер;
- Can-модуль.
Но самое главное в магнитоле — это звук. Мощность в 45 Вт обеспечивает чистое и глубокое звучание. Любимые и давно знакомые треки звучат совсем иначе. Теперь не нужно искать компромисс между высоким качеством звука и широкой функциональностью — можно просто купить штатную автомагнитолу Lesko для Volkswagen Passat B6 и B7
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 45 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | MP3, AVI, JPEG, WMA, FLAC |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM, AM |
| Стан | Новий |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | Штатний розмір |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Відеовихід, Аудіовихід |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 10 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Can модуль в комплекті | Так |
| GPS антена в комплекті | Так |
| Архітектура ядра | 4ARM Cortex-A7, 1.3 Hz |
| Версія Android | 6 |
| Внутрішня пам'ять, Гб | 16 |
| Вбудовані карти IGO | Так (Австралія, Єгипет, Грузія, Індія, Індонезія, Ірак) |
| Виносних USB, шт | 2 |
| Графічний прискорювач | Mali 450MP |
| Звуковий чіп | 7388 |
| Кількість ядер | 4 |
| Марка | Volkswagen |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 1 |
| Процесор | МТК 8227 |
| Роздільна здатність екрану | 1024х600 |
| Сумісність з | Passat B6 (2005-2010рр.), Passat B7 (2010-2014рр.), Passat CC (2012-2017рр.) рестайлінг |
| Ширина, мм | 262 |

