





Штатна магнітола 10" Lesko Ford Mondeo MK4 2007-2010рр 1/16 GB Can модуль GPS Android Форд
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5611-16827
4 437 ₴
Показати оптові ціни- 4080 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 3987 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 3894 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Розширте можливості свого автомобіля разом зі штатної магнітолою
Ford Mondeo - одна з найбільш вдалих моделей виробника, яка поєднує в собі безліч сучасних технічних рішень, але це не відноситься до вбудованої панелі керування системами авто. Зробити свій автомобіль сучасніше і функціональніша ви можете всього лише встановивши штатну автомагнітолу на Android.
Сенсорне управління і мультимедійні функції
Основою пристрою є сенсорний IPS екран діагоналлю 9 дюймів, який виступає в якості основного елемента управління магнітолою, так і в якості елемента виведення мультимедійних даних.
По суті, штатна магнітола являє собою звичне нам Андроїд-пристрій, який було адаптовано під взаємодія з системами автомобіля. Відразу після установки ви отримуєте не тільки заміну застарілої кнопкової передній панелі, але і повноцінну мультимедійну станцію з безліччю корисних можливостей, таких як:
- Відтворення відео і аудіо.
- Можливість виходу в інтернет при підключенні до Wi-Fi.
- Управління бездротовими пристроями, що працюють по протоколу Bluetooth.
- І тд.
Максимально точна GPS навігація
Пристрій оснащений модулем GPS, що дозволяє повністю відмовитися від зовнішнього навігатора, який лише займає місце в салоні. Крім цього, навігація за допомогою штатної магнітоли відрізняється високою точністю геолокаціі і надійністю з'єднання за рахунок виносної антени.
Синхронізація з системами авто
Пристрій здатний працювати у зв'язці з більшістю сучасних авто сканерів і інших периферійних пристроїв. Приміром, використовуючи бездротовий сканер, ви можете вивести інформацію про своїй машині безпосередньо на екран магнітоли, що дозволить відслідковувати стан систем в режимі реального часу і отримувати інформацію про можливі несправності ще до моменту, коли вони будуть незворотними.
Однією з основних функцій головного пристрою для Ford Mondeo є управління відтворенням музики, з чим магнітола чудово справляється завдяки продуманому програмного еквалайзеру, який дозволить налаштувати найдрібніші деталі композиції під себе, всього-то зсунувши кілька повзунків в інтерфейсі.
Покращений інтерфейс
Працює штатна автомагнітола під управлінням операційної системи Android 6, інтерфейс якої був перероблений під вимоги автомобілістів, у першу чергу зміни торкнулися елементи системи управління, вони стали значно більше, ніж в стандартному андроїд, а в деяких випадках змінили своє розташування, щоб зробити управління пристроєм ще більш комфортним для водія.
Hands Free - безпечні телефонні розмови в дорозі
Досить часто трапляється ситуація, коли в дорозі потрібно відповісти на телефонний дзвінок, що само собою є порушенням ПДР і може спровокувати аварійну ситуацію. Виробник підійшов до вирішення цієї проблеми кардинально, інтегрувавши в автомагнітолу функцію Hands Free, яка дозволяє передавати управління дзвінками з телефону спряженого Bluetooth безпосередньо на штатний пристрій, де ви зможете прийняти дзвінок і безпечно говорити по гучномовному зв'язку, не відволікаючись від дороги.
Автомагнитола для Ford Mondeo способна работать с большинством известных форматов видео и аудио, в случае, если с каким-либо файлом возникают ошибки чтения - они с лёгкостью решаются путём скачивания соответствующего приложения из Play Market под определенный тип документа, таким же образом вы может осуществляется и расширение функционала.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 45 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | MP3, AVI, JPEG, WMA, WAV, FLAC |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Стан | Новий |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | Штатний розмір |
| Операційна система | Android |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Відеовихід, Аудіовихід |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 10 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Can модуль в комплекті | Так |
| GPS антена в комплекті | Так |
| Архітектура ядра | 4ARM Cortex-A7, 1.3 Hz |
| Версія Android | 6 |
| Внутрішня пам'ять, Гб | 16 |
| Графічний прискорювач | Mali 450MP |
| Звуковий чіп | 7388 |
| Кількість ядер | 4 |
| Марка | Ford |
| Мoдель | Mondeo |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 1 |
| Особливості | Перехідні рамки в комплекті 2 шт. |
| Процесор | MTK 8227 |
| Роздільна здатність екрану | 1024х600 |
| Ширина, мм | 390 |

