

Штатна магнітола Lesko для Volkswagen universal 7002A 7" 1/16 GB Wi-Fi Optima Android GPS Can модуль
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5176-16834
5 300 ₴
Показати оптові ціни- 4873 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 4783 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 4692 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Штатна магнітола — то чого бракувало вашому автомобілю
Ви володар автомобіля Volkswagen, але відчуваєте, що в салоні чогось бракує? Це й не дивно, адже з заводу більшість моделей Фольксваген обладнуються морально застарілими панелями керування. Найкращим варіантом для поліпшення свого автомобіля стане заміна цієї панелі на повноцінну штатну автомагнітолу під керуванням операційної системи Android.
Основою пристрою є сенсорний IPS екран діагональ якого становить 7 дюймів. Завдяки сучасній матриці, екран має прекрасний показник передавання кольору, відбиваючи реальне забарвлення об'єктів на відео або зображеннях. Кути огляду, які в цьому разі становлять до 178 градусів дають можливість переглядати інформацію, що виводиться на дисплей, з будь-якої точки салону авто.
Автомагнітола може використовуватися як повноцінний GPS навігатор, стабільний зв'язок зі супутниками забезпечується за допомогою комплектної виносної антени, яку ви можете закріпити у верхній частині салону автомобіля, або на лобовому склі за допомогою клейкої основи. Разом із цим, завдяки ОС Андроїд, вам доступний вибір навігаційної програми, яку ви можете завантажити з Play Market під час під'єднання до мережі інтернет.
Ви можете використовувати головний пристрій як повноцінний мультимедійний центр, у такий спосіб вам доступно:
- Відтворення відео/аудіо
- Настроювання звучання музичних композицій за допомогою вбудованого еквалайзера
- Підтримка більшості форматів аудіо, відео, зображень
- Можливість відтворення даних із зовнішніх носіїв
Виробник подбав й про безпеку телефонних розмов у дорозі. Пристрій має корисну функцію Hands Free, яка працює лише за умови сполучення вашого смартфона з головним пристроєм, принцип її роботи полягає в дублюванні вхідного дзвінка з телефона на екран автомагнітоли, разом із цим є і зворотну дію, коли на екран магнітоли виводиться клавіатура та інші елементи набору номера телефона. Отже, переводячи дзвінок на штатний пристрій звук виводиться за допомогою акустичної системи автомобіля, а захоплюється мікрофоном самої магнітоли.
Комплектація головного пристрою містить CAN-модуль, який забезпечує повноцінну інтеграцію у всі необхідні автомобілі, що неабияк підвищує зручність використання та надає доступ до додаткових функцій на кшталт керування через мультируль.
Паралельно із сенсорним керуванням, виробник подбав про швидкий доступ до деяких функцій, на кшталт меню, навігації, радіо та ін., що неабияк спрощує використання пристрою та зменшує час на активацію тієї чи іншої функції.
Розширте функціонал свого автомобіля разом зі штатною магнітолою для Фольксваген.
СУМІСНІСТЬ С:
Volkswagen/ Amarok/1 покоління 2010-2016
Volkswagen/ Amarok/1 покоління [рестайлінг] 2016-2020
Volkswagen/Caddy/3 покоління 2004-2010
Volkswagen/Caddy/3 покоління [рестайлінг] 2010-2015
Volkswagen/Caddy/4 покоління 2015-2020
Volkswagen \ California \ T5 2003-2009
Volkswagen/California/T5 [рестайлінг] 2010-2020
Volkswagen \ California \ T6 2015-2020
Volkswagen/California/T6 [рестайлінг] 2019-2020
Volkswagen \ Caravelle \ T5 2004-2009
Volkswagen/Caravelle/T5 [рестайлінг] 2009-2015
Volkswagen \ Caravelle \ T6 2015-2020
Volkswagen/Caravelle/T6 [рестайлінг] 2019-2020
Volkswagen/Eos/1 покоління 2006-2010
Volkswagen/Eos/1 покоління [рестайлінг] 2010-2020
Volkswagen/Golf/4 покоління 1997-2006
Volkswagen/Golf/5 покоління 2003-2009
Volkswagen/Golf/6 покоління 2008-2015
Volkswagen/Golf/7 покоління 2012-2017
Volkswagen/Golf/7 покоління [рестайлінг] 2017-2020
Volkswagen/Golf/8 покоління 2019-2019
Volkswagen/Jetta/4 покоління 1999-2005
Volkswagen/Jetta/5 покоління 2005-2011
Volkswagen/Jetta/6 покоління 2010-2014
Volkswagen/Jetta/6 покоління [рестайлінг] 2014-2018
Volkswagen/Jetta/7 покоління 2018-2020
Volkswagen \ Multivan \ T5 2003-2009
Volkswagen/Multivan/T5 [рестайлінг] 2009-2015
Volkswagen \ Multivan \ T6 2016-2020
Volkswagen \ Multivan \ T6 [рестайлинг] 2019-2020
Volkswagen/Multivan/T6.1 [рестайлінг]
Volkswagen \ Passat \ B5.5 [рестайлинг] 2000-2005
Volkswagen \ Passat \ B6 2005-2010
Volkswagen \ Passat \ B7 2010-2015
Volkswagen \ Passat \ B8 2014-2020
Volkswagen/Passat/B8 [рестайлінг] 2019-2020
Volkswagen/Polo/4 покоління 2001-2005
Volkswagen/Polo/4 покоління [рестайлінг] 2005-2009
Volkswagen/Polo/5 покоління 2009-2015
Volkswagen/Polo/5 покоління [рестайлінг] 2015-2020
Volkswagen/Tiguan/1 покоління 2007-2011
Volkswagen/Tiguan/1 покоління [рестайлінг] 2011-2017
Volkswagen/Tiguan/2 покоління 2016-2020
Volkswagen/Touran/1 покоління 2003-2006
Volkswagen/Touran/1 покоління [2-й рестайлінг] 2010-2015
Volkswagen/Touran/1 покоління [рестайлінг] 2006-2010
Volkswagen/Touran/2 покоління 2015-2020
Volkswagen/Touran/3 покоління 2015-2019
Volkswagen \ Transporter \ T5 2003-2009
Volkswagen/Transporter/T5 [рестайлінг] 2009-2015
Volkswagen \ Transporter \ T6 2015-2020
Volkswagen/Transporter/T6 [рестайлінг] 2019-2020
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Потужність | 45 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | WAV, MP3, WMA, FLAC |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Стан | Новий |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | Штатний розмір |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Аудіовихід, Відеовихід |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Can модуль в комплекті | Так |
| GPS антена в комплекті | Так |
| Архітектура ядра | 4ARM Cortex-A7, 1.3 Hz |
| Версія Android | 8.1 Go |
| Внутрішня пам'ять, Гб | 16 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Графічний прискорювач | Mali 450MP |
| Кількість ядер | 4 |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 1 |
| Роздільна здатність екрану | 1024х600 |
| Ширина, мм | 220 |
| Користувацькi характеристики | |
| Процесор | МТК 8227 |

