






Електричний знищувач комарів Lesko T-0001 Black пастка від комах з LED підсвічуванням потужність 5 Вт USB
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4395-12892
448 ₴
Показати оптові ціни- 359 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 331 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 324 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Автоматичний знищувач мух і комарів
Сучасний і ефективний електричний знищувач для боротьби з літаючими комахами Lesko T-0001 для якісного і комфортного життя! Прилад виготовлений з екологічного та міцного пластику, який не виділяє шкідливих і токсичних речовин в атмосферу. Має вигляд циліндра верх якого прикрашений перфорованим візерунком, що неодмінно дарує естетичне задоволення і вписується в будь-яке інтер'єрне рішення. Він підійде для використання як вдома, так і в офісі, а також в салонах краси, перукарнях, та інших приміщеннях для бізнесу і відпочинку.
Максимальна ефективність
Пастка має потужність 5 Вт, що гарантує максимальну ефективність і розширює площу дії на шкідників. Харчуватися пристрій може як від блоку живлення вашого смартфона, павербанка, так і від USB-роз'єму комп'ютера або ноутбука.
Принцип дії такий, що під час роботи пристосування загоряється LED лампа, вона працює як приманка для комарів. Коли комахи підлітають близько до світла, то вбудований вентилятор всередині приладу затягує їх як пилосос. Так як світлодіодна лампа має досить приємне для ока фіолетове світіння, пристрій може використовуватися в якості нічника в дитячій кімнаті.
Переваг у цього електричного мисливця на комах дуже багато:
- Автоматична робота - не треба ганятися за мухами та комарами з ручною мухобійкою;
- Ви позбудетеся від докучливих комашок досить швидко і без зайвих нервів, так як ця пастка працює за вас;
- Відмінне сучасне рішення, яке приносить спокій і позбавляє від неприємних укусів вас і ваших близьких;
Запобіжні заходи:
- Не рекомендується для ігор дітьми;
- Берегти від води та відкритих джерел вогню;
- Використовувати тільки за призначенням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від літаючих комах, Від комарів |
| Площа дії | 100 кв.м |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | USB-порт комп'ютера |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 250 г |
| Висота | 179 мм |
| Ширина | 116 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 1 |
| Довжина дроту, м | 0.92 |
| Особливості | Світлодіодна лампа |
| Стан | Нове |

