








Електричний знищувач комарів Lesko WD-05 Black відлякувач комах з LED-підсвіткою потужність 5 Вт 1 шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4397-12894
239 ₴
Показати оптові ціни- 198 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 197 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 196 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Ефективний знищувач комарів від Lesko
Комари — те, без чого не можна уявити літній вечір, ці комахи створюють безліч незручностей, від укусів, що сверблять у всьому тілі, до дратівливого писка, коли ви намагаєтеся заснути. Позбутися настирливих кровососів досить просто, у цьому вам допоможе настільний знищувач Lesko WD-05.
Максимальна безпека під час використання
Під час роботи пристрій використовує принцип роботи пилососа, щойно комаха підлітає до зони захоплення, потік повітря відразу ж засушує його у внутрішній резервуар. У внутрішній частині корпусу передбачені кілька світлодіодів, які використовуються як принада, яку більшість комах не може ігнорувати. Ця конструкція не вимагає використання репелентів та інших хімічних речовин, які можуть зашкодити здоров'ю людини. Для живлення Lesko WD-05 можна використовувати як блок живлення від вашого смартфона, так і USB-порт вашого комп'ютера або ноутбука.
Просте встановлення де завгодно
Пристрій може бути встановлений навіть у дитячій кімнаті, оскільки не має елементів під напругою або дрібних деталей. Крім цього, завдяки продуманому дизайну корпусу, знищувач може стати чудовим доповненням інтер'єру. Lesko WD-05 не вимагає налаштування й починає роботу відразу ж після під'єднання до мережі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від літаючих комах, Від комарів |
| Площа дії | 20 кв.м |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | USB-порт комп'ютера |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 1 |
| Довжина дроту, м | 0.93 |
| Особливості | Світлодіодна лампа |
| Стан | Нове |

