




Автомобільна магнітола 2DIN Lesko 5001A екран 7" пам'ять 1/16 Gb GPS навігація microSD Android
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4477-12970
4 223 ₴
Показати оптові ціни- 3883 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 3809 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 3735 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Ще більше функцій для вашого авто з магнітолою Lesko

Напевно, кожен автолюба замислювався про те, як зробити свою машину більш сучасною та функціональною, водночас не віддаючи за удосконалення десятки тисяч гривень. Зазвичай, для розкриття максимального потенціалу автомобіля достатньо встановлення автомагнітоли під керуванням операційної системи Android, як-от Lesko 5001A.
Кольоровий сенсорний екран і висока продуктивність

Основою пристрою є сенсорний 7-дюймовий екран, за допомогою якого й відбувається перегляд мультимедійних файлів і керування магнітолою загалом. Висока продуктивність у більшості завдань забезпечується за допомогою зв'язки 4-ядерний процесор ARM Cortex і графічного прискорювача Mali 400 MP, у такий спосіб автомагнітола може слугувати як мультимедійного центру, так і як повноцінний бортовий комп'ютер. Для комфортної роботи в режимі багатозадачності, під час використання кількох необхідних у дорозі застосунків, був передбачений 1GB оперативної пам'яті, водночас для зберігання користувацької інформації (фото, відео, музики), встановлених застосунків, карт і операційної системи пристрій обладнаний 16 GB постійною пам'яттю. У разі якщо вбудованої пам'яті для зберігання всіх необхідних файлів буде недостатньо, ви завжди можете розширити обсяг за допомогою карти пам'яті формату microSD, підтримуються картки до 32 GB.

Розширений функціонал пристрою забезпечується операційною системою Андроїд версії 9.1. Ця ОС надає користувачеві можливість налаштувати інтерфейс та інші елементи системи під себе. Крім цього, Android дає змогу встановлювати додаткові застосунки з вбудованого Play Market, У такий спосіб ви можете неабияк розширити функціонал пристрою, наприклад, встановивши застосунок Torque і зв'язавши магнітолу з OBD сканером через бездротовий канал Bluetooth, на екран ви зможете вивести доступну інформацію про помилки ЕБУ та стан автомобіля загалом.
Супутникова GPS-навігація

Автомагнітола 5001A здатна виступати й як навігатор, замінивши сторонні пристрої та звільнивши місце в салоні. Пристрій, на відміну від аналогів, комплектується виносної GPS-антеною, яку ви можете закріпити, наприклад, на лобовому склі, забезпечуючи ще стійкіший зв'язок зі супутниками.
Повноцінне з'єднання інтернет
Неабияк розширює потенціал пристрою вбудований Wi-Fi модуль, що дає змогу під'єднуватися до найближчих бездротових мереж, наприклад, на заправці та повноцінно користуватися інтернетом, точно так само, як і на смартфоні. Під'єднання до мережі Вай-Фай позбавляє вас потреби постійного під'єднання додаткових накопичувачів для обміну даними, як-от аудіо або відеофай. Крім цього, використовуючи вбудований браузер, або завантаживши свій, вам стає доступний перегляд сторінок усіх необхідних сайтів, де можна знайти як інструкцію за заміною колеса в дорозі, так і розвага для себе стоячи в пробці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 50 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | MPEG4, AVI, WAV, WMA |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Стан | Новий |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 111 мм |
| Глибина | 117 мм |
| Ширина | 188 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 800×480 |
| Сенсорний екран | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 18 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Архітектура ядра | 4ARM Cortex-A7, 1.3 Hz |
| Внутрішня пам'ять, Гб | 16 |
| Графічний прискорювач | Mali 400MP |
| Карта пам'яті | microSD (до 32 Гб) |
| ОС | Android 9.1 |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 1 |

