




Штатна автомобільна магнітола Mazda CX-7 (2008-2014 р.) 9" пам'ять 2/32 Гб GPS Can модуль IGO Wi Fi Android
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4358-12699
5 053 ₴
Показати оптові ціни- 4759 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 4694 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 4629 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр

Найкраща штатна автомагнітола
Зробити свій автомобіль сучасніший — бажання кожного водія, тільки заради цієї мети в салоні встановлюються додаткові пристрої, щоб хоч мінімально збільшити комфорт перебування в салоні. Але зазвичай для розкриття всього потенціалу машини бракує лише штатної магнітоли, наприклад, як пристрій під керуванням операційної системи Android для Mazda CX-7.

Доповніть салон свого автомобіля

Ця автомагнітола є штатною, тобто розроблена безпосередньо для однієї моделі автомобіля. Пристрій спочатку встановлений у відповідну рамку, яка без проблем встановлюється в салоні авто, замінюючи застарілу панель керування. Магнітола безпосередньо інтегрується в систему автомобіля й дає змогу використовувати деякі корисні функції, наприклад моніторинг стану деталей тощо.
Великий сенсорний екран

Пристрій побудований на основі сенсорного 9-дюймового IPS-екрана, який можна використовувати як для перегляду фільмів, так і для керування всіма потрібними функціями. Чутливість сенсора налаштована так, щоб не реєструвати помилкові натискання, наприклад під час посадки. Крім цього, завдяки якісній матриці екрана, що виводиться, зображення має натуральні кольори, які не спотворюються навіть під кутом 170 градусів.
Точна навігація та стійкий зв'язок зі супутниками

Автомагнітола може слугувати як повноцінного GPS-навігаторавиробник як на програмному, так і на апаратному рівні подбав про максимально можливу якість зв'язку зі супутником. Також можна зазначити наявність виноносної антени, яку можна закріпити в будь-якій частині салону, куди дотягнеться комплектний кабель, найкращим варіантом буде розташування на лобовому склі. Спочатку пристрій має встановлений навігаційний застосунок IGO, що на цей момент, за відгуками користувачів, є одним із найкращих.
Багатофункціональна операційна система

Магнітола працює під керуванням операційної системи Android 8.1, що була повністю перероблена під використання в автомобілі та отримала приставку GO. Ця модифікація має той самий функціонал, що й стандартний Андроїд, але водночас всі елементи керування збільшені в розмірах і розташовані так, щоб водієві було зручно керувати пристроєм однією рукою.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | MP3, JPEG, WMA, WAV, FLAC |
| Робочі діапазони частот | FM, AM |
| Стан | Новий |
| Типорозмір | Штатний розмір |
| Операційна система | Android |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 145 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Can модуль в комплекті | Так |
| GPS антена | Так |
| Wi Fi | Так |
| Архітектура ядра | 4ARM Cortex-A7, 1.3 Hz |
| Внутрішня пам'ять, Гб | 32 |
| Входи і виходи | Аудіо-відео вхід |
| Графічний прискорювач | Mali-450 MP |
| Звуковий чіп | 7388 |
| Кількість ядер | 4 |
| Марка | Mazda CX-7 (2008-2014 р.) |
| Потужність, Вт | 4х45 |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 2 |
| Підтримка камери заднього виду | Так |
| Процесор | МТК 8227 |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Тип | автомагнітола |
| Тип екрану | IPS |
| Функція USB-DVR | Так |
| Ширина, мм | 214 (по верху), 250 (по низу) |

