


Штатна магнітола Lesko для Hyundai i10 I 2007-2013 екран 9" 1/16Gb/ Wi-Fi Optima GPS Android Хюндай 20 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4349-12685
6 499 ₴
4 999 ₴
Показати оптові ціни- 4250 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 4141 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 4032 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Штатна магнітола Lesko для Hyundai i10 I 2007-2013 екран 9" 1/16Gb/ Wi-Fi Optima GPS Android Хюндай 20 шт.»
Hyundai i10/1 покоління [рестайлінг] 2010-2013
Hyundai i10/2 покоління 2013-2016
Hyundai i10/2 покоління [рестайлінг] 2016-2019
Hyundai i10/3 покоління 2019-2019
Сучасна штатна автомагнітола

Далеко не в кожну машину вдасться встановити звичайну магнітолу, найскладніше це зробити саме в Hundai i10. Цю проблему повністю розв'язує штатна автомагнітола, яка вже з заводу встановлена у відповідну рамку, , що підходить під посадкове місце в i10. Цей пристрій, у разі правильного під'єднання, інтегрується в систему автомобіля, даючи змогу використовувати деякі функції безпосередньо з автомагнітоли.
ОС Андроїд — простота та багатофункціональність

Пристрій працює під керуванням операційної системи Android 6. Приставка «GO» означає, що система була модернізована для використання в автомобілі, елементи інтерфейсу збільшені і зміщені для зручного використання в русі. Система андроїд має розширений функціонал, який можна доповнювати за допомогою встановлення додаткових застосунків з Play Market.
Яскравий 9-дюймовий IPS-екран

Основою автомагнітоли є сенсорний IPS-екран, який і використовується для керування пристроєм. Виробник вирішив повністю відмовитися від фізичних кнопок, позаяк вони мають порівняно низький ресурс використання, тоді як сенсор, не маючи рухомих деталей, на багато довговічніше. Використання IPS матриці дає змогу чітко бачити інформацію на екрані з будь-якої точки салону, без спотворень кольору і елементів, що відбиваються.
Найкращі комплектуючі для максимальної продуктивності

Висока продуктивність забезпечується використанням зв'язки з 4-ядерний процесор, побудованого на ядрах ARM Cortex-A7, і графічного прискорювача Mali-450 MP, це поєднання забезпечує стабільну роботу в більшості сучасних застосунків. Під зберігання кешу застосунків передбачено 1 ГБ оперативної пам'яті, для користувацьких файлів і системи 16 ГБ постійно. Далеко не кожна автомагнітола може похвалитися такими характеристиками, крім цього, виробник на програмному рівні подбав про оптимізацію навантаження на комплектуючі під час роботи.


Швидка та стабільна робота з GPS супутниками

Одним з основних застосувань цієї автомагнітоли можна вважати навігацію за стандартом GPS, для стабільного зв'язку необхідно лише закріпити комплектну виносну антену в точці, кузова, де спостерігається найбільша стабільність і рівень сигналу, наприклад, на лобовому склі. З коробки на пристрій встановлено навігаційну застосунок IGO, яке на цей момент є одним із променів. За потреби ви можете встановити будь-який застосунок навігації з Play Market.
Дротове й бездротове під'єднання додаткових пристроїв


Для передавання даних і синхронізації з іншими пристроями магнітолу обладнана як дротовими, так і бездротовими інтерфейсами, як-от:
Wi-Fi — дає змогу виходити в мережу інтернет за допомогою під'єднання до роутера поблизу, або до смартфона в режимі точки доступу.
Bluetooth забезпечує сполучення з пристроями, як-от блютуз гарнітури, смартфони тощо. Під час під'єднання телефона активується режим Hands Free, забезпечуючи можливість відповіді на дзвінки, не беручи в руки телефон, у такий спосіб не відвертаючи уваги від дороги.
USB — популярний інтерфейс для передавання даних із флешок та інших ЕСБ пристроїв. У цій моделі передбачено два виносні порти, які ви можете розташувати в зручному місці на передній панелі.
AV/IN — дає змогу під'єднати камеру заднього огляду, яка використовується для безлопатевного паркування заднім ходом.

Штатна автомагнітола — найкраще рішення для Hyundai i10, що розширює функціонал і збільшує зручність використання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 52 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | FLAC, WAV, WMA, JPEG, AVI, MP3 |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM, AM |
| Стан | Новий |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Optima |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Аудіовихід, Відеовихід |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS антена в комплекті | Так |
| Версія Android | 13 |
| Внутрішня пам'ять, Гб | 16 |
| Графічний процесор | Mali-450 MP |
| Довжина GPS кабелів | 160 см |
| Звуковий чіп | 7388 |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 1 |
| Процесор | ARM V7 |
| Тип охолодження | Активний (кулер) |
| Частота процесора, Мгц | 1118 |
| Ширина по низу, мм | 219 |
| Ширина, мм | 230 |


