





Кран-водонагрівач TEMMAX RX-001 потужність 3000 Вт для швидкого нагрівання води кухні ванної електричний
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3702-12661
1 036 ₴
Показати оптові ціни- 829 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 806 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 782 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
TEMMAX RX-001 — потужний проточний водонагрівач
У більшості будинків організоване лише холодне водопостачання, розігрівати воду Мешканцім доводиться своїми силами, багато хто для цього використовує громіздкі бойлери, які не тільки складні в установленні, але й витрачають досить великі обсяги електроенергії. Проточний водонагрівач TEMMAX RX-001 є найкращим рішенням на цей момент, оскільки поєднує в собі простоту встановлення, використання, а також низька витрата електрики.
Максимально просте встановлення

Ця модель водонагрівача виготовлена у форм-факторі звичайного крана та має такий самий принцип встановлення. Під час монтажу крана необхідно враховувати розташування розеток стандарту EURO поблизу, оскільки його нагрівальному елементу необхідна електрика для роботи.
Багатофункціональний водонагрівач для кухні та ванної

Ви можете використовувати TEMMAX RX-001 як на кухні, як звичайний побутовий кранабо у ванній кімнаті для миття рук, вмивання тощо. Завдяки удобному регуляторуможна досить швидко підлаштовувати температуру під необхідні значення. Верхня частина крана здатна повертатися навколо своєї осі, даючи змогу налаштувати положення, отже, щоб кран не заважав, наприклад, під час миття посуду.
Висока температура нагрівання

Пристрій здатний нагрівати воду до 70 градусів цельсія, що перевершує навіть показники деяких моделей стаціонарних бойлерів. Крім цього, використовуючи цей водонагрівач, ви набагато заощаджуйте на електроенергії, оскільки нагрів води відбувається лише в момент, коли потік поди увімкнений, на відміну від бойлера, який постійно підігріває величезний об'єм води.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Час нагріву води до 50°С | 1 хв |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 63 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Тримач для душової лійки | Ні |
| Дисплей | Так |
| Душова лійка | Ні |
| Кран | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання температури | Плавна |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Прискорений нагрів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина дроту, м | 1.10 |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4 |
| Мінімальна температура нагріву води (град.) | 35 |
| Напруга мережі | 220 В |
| Виробник | TEMMAX |
| Робочий тиск води, MPa | 0.04-0.5 |
| Спосіб установки | Замість крана |


