







Кран-водонагрівач Oping OP-K1 для дому потужність 3 кВт 220 В неіржавка сталь з дисплеєм 1 шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3678-11533
1 517 ₴
Показати оптові ціни- 1214 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 1207 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 1200 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Проточний водонагрівач для кухні електричний 3 kW Oping OP-K1
Централізоване гаряче водопостачання почалося в історію. Тем відкрив для вибору людей, як і чим замінити його? Можна чекати й нагрівати воду в ємнісних нагрівачах, можна користуватися відрами та газовою плитою. Але цивілізація не стоїть на місці. Вже є можливість швидкісного нагрівання проточної води та проблеми з миттям посуду або прийняттям душу — відпадають.
З мінінагрівачем належний комфорт
Для встановлення проточного водонагрівача Oping OP-K1 потрібно не так уже й багато, крім нього самого. Це — оновлені труби водопостачання з гарним напором (0.04-0.6 мПа) і сучасне електропроводина, здатне витримати потужність більш ніж 3.0 кВт. Саме така величина в нашого нагрівача.
Пряктивність пристрою — 6.0 л/хв води. Рекомендована максимальна температура нагрівання — 57 градусов. Нагрівальний елемент — ТЕН. Для комфорту визначення температури води є вбудований електронний дисплей із демонстрацією температури. Є функція прискореного нагрівання води.
Встановити такий нагрівач можна як на кухні, так і у ванній, у гаражі — у будь-якому місці, де потрібна гаряча вода та умови для цього є. Сама вигнута трубка крана може на 360 градусів обертатися відносно вертикальної осі, так, що ємності для отримання гарячої води можна встановлювати навколо. Переміщенням ручки у відповідну сторону можна отримувати й холодну воду.
Електричні частини конструкції надійно захищені від потрапляння води. Відразу після встановлення нового нагрівача бажано користування ним маленькими дітьми під наглядом дорослих деякий час, до отримання навички безпечного використання. Корпус крана виготовлений із неіржавкої сталі.
Користуйтеся краном-нагрівачем коректно
Не завадить виконати деякі неочевидні рекомендації виробника:
- Перший раз, перед увімкненням електроживлення, необхідно переконатися, що через кран проходить холодна вода та нагрівання насуху не відбувається.
- Нахил його відносно вертикальної осі — до 10 градусів.
- Після використання гарячої води, упродовж декількох секунд треба пропустити гарячу воду.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.34 кг |
| Вид водонагрівача | Кран з підігрівом води |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 57 град. |
| Потужність номінальна | 3 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Підводка | Нижня |
| Продуктивність | 6 літр/хв |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Тип водонагрівача | Проточний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Дисплей | Так |
| Душова лійка | Ні |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Раковина (умивальник) | Ні |
| Регулювання температури | Плавна |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Тумба під умивальник | Ні |
| Прискорений нагрів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр різьби, мм | 14 |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Виробник | Oping |
| Спосіб установки | Замість крана |

