







✵Автомагнітола HEVXM HE 20189 багатофункціональна 1DIN MP3/FM/USB/SD потужність 50х4 пульт ДУ для авто
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3775-11055
885 ₴
Показати оптові ціни- 813 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 793 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 772 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Автомагнітола 1DIN HEVXM HE 20189 для авто
Автомагнітола вже давно стала скоріше необхідним аксесуаром салону кожного автомобіля, ніж просто опцією. У магазинах і на просторах інтернету можна знайти безліч різних варіантів цих пристроїв, за різною ціною і з різними технічними характеристиками і можливостями.
Однією з найбільш кращих моделей в співвідношенні ціни і якості, на сьогоднішній день, є HEVXM HE 20189. Вона має однодіновий форм-фактор і весь спектр функціональних можливостей, характерних для даного типу пристроїв.
Bluetooth магнітола з зовнішніми носіями

Крім функції радіо, що працює з FM стандартами 1/2/3 типів і в діапазонах від 87.5 до 108 МГц, дана модель автомагнітоли, здатна також відтворювати музику основних популярних форматів, таких як MP3/WMA/WAV і деякі інші. Це стало можливим завдяки 2-м вбудованим портів для підключення портативних носіїв. Такими можуть бути USB карти пам'яті або карти формату SD, складно не погодитися, що це дуже зручно, чи не так?
Але не тільки карти пам'яті можна використовувати для прослуховування улюбленої музики. У конструкції пристрою передбачений AUX роз'єм, за допомогою якого, можна транслювати музику прямо із смартфона на вбудовану акустику Вашого автомобіля.

Автомагнітола має всі необхідні кнопки навігації для управління аудіо, колесо регулювання гучності і монохромний дисплей з підсвічуванням, до речі кнопки тут теж підсвічуються, що особливо зручно вночі.
Корпус програвача виготовлений з якісно підібраних матеріалів (метал + пластик). Робоча напруга пристрою становить 12 В і здійснюється за допомогою підключення DC коннектора. На задній панелі є коннектори для підключення живлення і роз'єм RCA під акустику.
Однодиновая магнітола з якісним звучанням

Завдяки вбудованій функції «відповіді на дзвінок» можна легко приймати вхідні виклики на ходу і вести розмову зі співрозмовником в режимі «вільні руки», а це вже серйозна перевага так-як вам непотрібно тримати телефон однією рукою, паралельно утримуючи автомобіль на ходу, що може бути небезпечно. Для цього пристрій оснащений Bluetooth модулем і мікрофоном.
Якісна однодиновая магнітола за доступною ціною тільки у нас!


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HEVXM |
| Країна виробник | Китай |
| RCA-виходи | 2 пари |
| TV-тюнер | Немає |
| USB-інтерфейс | Так |
| Потужність | 50 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Ні |
| Наявність Wi-Fi | Ні |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | MP3, WAV, WMA |
| Підтримка iPod | Ні |
| Порт для SD-карти | Так |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Стан | Новий |
| Тип | Mp3 |
| Типорозмір | 1 DIN |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| AUX вхід | Так |
| Гарантійний термін | 12 |
| Робоча напруга (В) | 12 |
| Тип екрану | РК-дисплей |


