









Штатна магнітола для авто Mitsubishi Lancer X (2007-2017 р.) екран 10.1" 4х50Вт пам'ять 2/32 1080P GPS Wi Fi
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3608-10478
4 785 ₴
Показати оптові ціни- 4400 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 4313 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 4225 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Штатна магнітола - дайте автомобілю нові можливості

Багатьох власників Mitsubishi Lancer X дратує застаріла магнітола, яка була встановлена в їх автомобілі з заводу, що не дивно, адже подібні пристрої встановлюються в авто виключно з метою укомплектування транспортного засобу обов'язковим пакетом можливостей. Для розширення функціоналу автомобіля і створення більш комфортної атмосфери в салоні, найкращим варіантом стане установка сучасного штатного головного пристрою під керуванням операційної системи Android.
Штатна магнітола для Mitsubishi Lancer X від Lesko - унікальний пристрій, що представляє собою повноцінний мультимедійний центр, в купе з безліччю функціональних можливостей, які оцінить кожен автомобіліст.
Пристрій працює на основі операційної системи Android 8.1 в модифікації "GO", що передбачає зміну загального оформлення інтерфейсу з метою забезпечення більшої зручності при використанні в автомобілі. Таким чином, були збільшені значки додатків і відстань між ними, щоб уникнути випадкових натискань на сусідні елементи, при цьому полегшивши візуальний пошук і запуск ярликів додатків в русі. Однією з важливих особливостей Андроїд є можливість установки сторонніх додатків, як за допомогою Play Market, так і використовуючи окремі APK файлів, що дозволяє буквально за пару кліків розширити загальний функціонал автомагнітоли і, як наслідок, автомобіля в цілому, дане рішення буде корисним у випадку несумісності деяких специфічних форматів файлів зі стандартним плеєром.
Основою конструкції головного пристрою став сенсорний екран діагоналлю 10.1 дюйма, який одночасно є елементом відображення інформації і основним органом управління пристрою в цілому. Екран магнітоли побудований на основі IPS матриці, що на даний момент є кращим варіантом за рахунок максимальних кутів огляду в 178 градусів, тобто зображення не втрачає насиченість, а кольори не спотворюються при перегляді з різних частин салону авто. Крім цього технологія IPS є найбільш довговічною, так як не має проблем з вигорянням та "фантомними зображеннями", як це буває на Amoled матрицях. Дисплея роздільною здатністю 1024 х 600 пікселів цілком достатньо для відображення якісного зображення високої чіткості, при цьому, даний дозвіл навантажує GPU в меншій мірі, ніж надмірна FullHD, в свою чергу, це позитивно позначається на загальній продуктивності і енергоспоживання.

Пристрій оснащений модулем GPS і підтримує повноцінну навігацію. Після установки штатної магнітоли ви зможете відмовитися від використання навігаторів у вигляді окремих пристроїв, при цьому звільнивши місце в автомобілі. В разі, якщо вас щось не влаштовує передвстановлене навігаційне ПЗ, ви завжди можете його замінити, завантаживши більш підходяще додаток з Play Market. Для забезпечення максимального рівня прийому сигналу з супутників, виробником передбачено наявність зовнішньої GPS антени, яку ви можете розмістити, наприклад, з внутрішньої сторони лобового скла за рахунок клейкої основи.
Магнітола підтримує кілька інтерфейсів передачі даних і сполучення, таких як:
- Wi-Fi - бездротовий інтерфейс, що використовується в першу чергу для підключення до мережі інтернет, може також використовуватися для підключення обладнання за типом Wi-Fi камер.
- Bluetooth - універсальний бездротовий інтерфейс, який використовується для передачі даних і синхронізації з пристроями на зразок смартфона.
- USB - забезпечує можливість проводового підключення деяких пристроїв чи накопичувачів інформації, зразок USB флешок до автомагнітоли. В комплекті передбачено для виносних роз'єми, які ви можете розташувати в зручному вам місці.

Підключивши до пристрою ваш смартфон за допомогою Bluetooth, ви тим самим активуєте функцію Hands Free", що перекладається як "Вільні руки", таким чином деякі функції вашого телефону, на зразок дзвінків, синхронізуються з автомагнітолою, вся інформація про вхідні дзвінки виводиться на екран, де ви можете прийняти або відхилити дзвінок. Розмова можливий завдяки вбудованому микрофонону, що знаходиться на лицьовій панелі магнітоли, в свою чергу голос співрозмовника буде відтворюється в салоні за допомогою вашої автоакустики, це максимально безопастный спозоб приймати вонки в дорозі, так як вам не потрібно прибирати руку з керма, щоб тримати телефон, а ваша увага не зміщується з дороги.

При подключении головного устройства к акустической системе вашего автомобиля вы получаете максимально качественное звучание, которое обеспечивается чипом-усилителем звука TDA7388, который зарекомендовал себя с наилучшей стороны среди автолюбителей. Магнитола Lesko способна в полной мере раскрыть практически любую акустическую систему благодаря исходящей мощности в 50 Вт на канал. Не обошлось и без встроенного FM/AM тюнера, который позволит прослушивать ваши любимые радиостанции в наилучшем качестве. В данной модели автомагнитолы количество ячеек памяти для хранения частот радиостанций было расширено до 30, чего, скорее всего, будет достаточно каждому.
Высокая производительность системы в целом обеспечивается при помощи 4-х ядерного процессора MediaTek MTK 8227 и самого распрострененного на рынке графического ускорителя Mali 450-MP, такая связка гарантирует отзывчивость интерфейса и стабильную работу в задачах разного уровня сложности. Что касательно памяти, в данной модели предусмотрено:
- 2GB оперативной памяти под хранение временных системных файлов приложений
- 32GB постоянной памяти под систему, приложения и хранение мультимедийных файлов или документов.

В качестве расширения функционала безопасности, производителем была предусмотрена поддержка камеры заднего вида. Казалось бы мелочь, но наличие камеры полностью устраняет слепую зону водителя позади автомобиля, где могут находится препятствия, способные повредить автомобиль, пишеходы, животные, или маленькие дети.
Таким образом, магнитола дает максимум функций и удобства как при коротких, так и при длительных поездках. Вы не пожалеете о своем выборе!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| RCA-виходи | 2 пари |
| USB-інтерфейс | Так |
| Потужність | 50 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | FLAC, WAV, MP3, WMA |
| Робочі діапазони частот | FM, AM |
| Стан | Новий |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | Штатний розмір |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Відеовихід, Аудіовихід |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 10 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS антена | Так |
| Wi Fi | Так |
| Архітектура ядра | 4ARM Cortex-A7 1118 МГц |
| Версія Bluetooth | 4 |
| Вага (кг) | 4 |
| Внутрішня пам'ять, Гб | 32 |
| Вбудовані карти | IGO |
| Гарантійний термін | 12 |
| Графічний прискорювач | Mali-450 MP |
| Звуковий чіп | 7388 |
| Кількість ядер | 4 |
| Марка | Mitsubishi Lancer X (2007-2017) |
| Напруга, В | 4.2 |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 2 |
| Підтримка камери заднього виду | Так |
| Процесор | MTK8227 |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Тип | автомагнітола |
| Рівень API | 23 |
| Ширина | 400 |

