






Штатна магнітола Lesko а машину для Mitsubishi Outlander (2005-2012р.) 9" 1/16GB Wi-Fi Optima GPS Android
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3605-10479
4 524 ₴
Показати оптові ціни- 4160 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 4053 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 3946 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Автомобільна штатна магнітола з екраном 9" на Android
Представляємо вам штатну автомагнітолу з великим екраном Mitsubishi Outlander 2006-2015 Це багатофункціональна розважально-інформаційне обладнання з успіхом заміняє головний пристрій застарілого типу, змонтоване заводом – виготовлювачем. Його можна назвати новинкою серед пристроїв 2019 року.
- Корпус його з міцного і якісного матеріалу, відповідного кольору та текстури, подібних до інтер'єру салону автомобіля.
Забезпечує відмінну інтеграцію з нескладним підключенням до штатних систем. Авто-медіацентр поєднується з автотранспортом Mitsubishi Outlander 2006-2015 років.
- Новий комплекс, під управлінням ОС Android 6 набагато функціональніша заводських.
Він виконує майже всі завдання, які під силу сучасного смартфона або планшета.
- В першу чергу медіацентр відтворює дуже якісний і потужний звук, що має налаштування в достатньому обсязі.
Власник буде насолоджуватися музикою, випромінюваної як штатної, так і додаткової акустикою в салоні. Потужність каналу, одного з чотирьох, становить 45 ватт. Музика може відтворюватися по папках, треках і виконавцям.
Коротко про деякі особливості автомагнітоли:
- Екран: 9 – дюймовий зі склом 2.5 D. Дозвіл 1024х600;
- Версія Wi-Fi: WLAN 802.11 b/g/n;
- Версія Android 6 Go;
- Пам'ять: 1.0 Гб (оперативна) 16Гб (вбудована);
- Обладнання: Архітектура ядра 4хARM Cortex A7 1118 МГц;
- Графічний чіп: Mali-450 МР;
Спеціальні функції:
- Підтримка управління центром від рульового колеса;
- Дисплей 1080 рх;
- Підтримка камери заднього виду + USB передній;
- Вбудований мікрофон;
- Підтримка Bluetooth функції зв'язку «hand free»;
- Підтримка еквалайзера;
- Інтернет через Wi-Fi, онлайн відео, музика, радіо, соціальні мережі тощо;
- FM/AM радіо;
- Підтримка через Bluetooth телефонів на Android так і на iOS;
Додаткові функції:
- Підтримка реєстратора DVR і USB-камери;
- OBD2 – вікно для діагностики автомобіля;
- Російська та інші мови меню;
Популярні і особливі функції магнітоли
- Сучасні можливості роботи і управління центром забезпечує ОС Android 6 зі значно збільшеною кількістю функцій.
Сервіси Google дозволять налаштувати її на свій неповторний смак. В інтерфейсі представлена можливість керувати російською мовою. Є достатня кількість і інших.
- Вихід в мережу можна здійснити через вмонтований модуль Wi-Fi стандарту WLAN 802,11 b/g/n,
забезпечує високу продуктивність і помірне енергоспоживання. Точка доступу налаштовується на роутері або на смартфоні власника.
- Додає креативності салону автомобіля 9-дюймовий дисплей з сенсорним екраном високого дозволу 1024х600.
Забезпечується підтримка 3D-ігор, відео HD, 1080P, H. 264 (стандарт стиснення), формат зображення DivX Live. За допомогою такого екрану можна дивитися фільми, грати в ігри, працювати з додатками, користуватися навігацією і т. д. Екран стійкий до низьких температур, яскравий і насичений, мультитач з TFT-матрицею. Якість зображення зберігається навіть при падінні прямих променів Сонця.

Обладнання автомагнітоли

- В основу роботи покладено продуктивний процесор Core x86 з частотою 1200 МГц.
Обсяг операційної пам'яті – 1.0 Гб, з вбудованою пам'яттю 16.0 Гб. Не передбачається ніяких затримок у роботі або невдачі. Сторонні носії пам'яті можна підключити через порт USB 2.0. Підтримуються Flash накопичувачі до 32 Гб.
- Архітектура ядра 4хARM Cortex A7 1118MGz. Графічний чіп Mali-450 MP;
Модуль Bluetooth на магнітолі
- Бездротове підключення Bluetooth може підтримувати адресну книгу і відокремлену регулювання звуку для функції безпечної гучного зв'язку «hand free».
У корпусі центру є вбудований мікрофон. Розмова з абонентом здійснюється завдяки акустиці в салоні. Через стандарт A2DP може транслюватися музика з мобільного або планшета.
- З таким обладнанням можна і зайнятися продуктивною працею.
Підтримується і редагується офісне ЗА: WORD/EXCEL/POWERPOINT/PDF/TXT. Можливе здійснення онлайн за допомогою WeChat, Twitter, Facebook, Gmail і інших служб.

- Високочутливий AM/FM тюнер автоматично сканує ефір і зберігає в пам'яті вподобані радіостанції.
Всього можна зберегти для швидкого доступу 30 станцій.
Функція навігації GPS

- Прокласти маршрут до місця призначення, зорієнтуватися на місцевості і масу інших функцій дозволить вбудований навігаційний процесор з можливістю оновлення.
Навігація GPS – одна з найбільш пріоритетних для автомобілістів функцій. Підтримує найбільш використовувані навігаційні програми: Навітел, Сітігід, iGo, Sygic та інші. Повноцінний комплекс навігації. Підтримує процеси прокладання маршруту, визначення місцезнаходження на місцевості, розрахунок відстані, палива, засобів тощо Голосові підказки.
Медіацентр є повноцінним навігаційно - розважальних пристроїв з великим екраном.
Можливість підключення реверсної камери до автомагнітоли
- Є гніздо для підключення камер, в т. ч. і камери заднього виду і управління реверсивним тригером.
Це додасть безпеки процесу пересування заднім ходом. Зображення простору з тилу машини з'являється при включенні реверсивної передачі. Паркувальні лінії можна відключити або налаштувати відповідно до розмірів машини.
Телебачення на екрані магнітоли
- Є можливість поряд з підключенням передньої і задньої камер, підключити відеореєстратор DVR (система вбудована).
Запис буде збережено на USB пам'яті. Можна підключити передню камеру USB.
Зручна функція багатозадачності дозволяє працювати відразу з декількома додатками. Наприклад – навігація і прослуховування радіо.
Керувати роботою магнітоли можна за допомогою кнопок, передбачених на кермі автомобіля. Дуже зручно і безпечно, особливо під час руху машини.
На моніторі можуть відображатися відомості про діагностиці автомобіля і коди несправностей, що передаються бортовим комп'ютером і адаптером OBDII, в реальному часі. В особливих випадках може звучати сигнал попередження.
В таких автомобілях на їх колесах встановлені датчики тиску і температури повітря в колесах. Вплив на безпеку цього фактора важко переоцінити. Дані можуть передаватися на монітор магнітоли. Якщо датчиків немає, їх можна купити і встановити самим.
Магнітола медіа-центр Mitsubishi Outlander продається у нас в інтернет-магазині за доступною вартості. Ми виконуємо всі правила сучасної торгівлі в Інтернеті і дорожили власною репутацією.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| RCA-виходи | 2 пари |
| USB-інтерфейс | Так |
| Потужність | 45 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | FLAC, WAV, MP3, WMA |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Робочі діапазони частот | FM, AM |
| Стан | Новий |
| Тип екрану | TFT |
| Типорозмір | Штатний розмір |
| Операційна система | Android |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Відеовихід, Аудіовихід |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 9 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS антена | Так |
| Wi Fi | Так |
| Архітектура ядра | 4ARM Cortex-A7, 1.3 Hz |
| Версія Bluetooth | 4 |
| Вага (кг) | 1 |
| Внутрішня пам'ять, Гб | 16 |
| Виносний USB, шт | 2 |
| Виносних USB, шт | 2 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Графічний прискорювач | Mali-450 MP |
| Звуковий чіп | 7388 |
| Кількість ядер | 4 |
| Оперативної пам'яті, Гб | 1 |
| Харчування, У | 12 |
| Підтримка камери заднього виду | Так |
| Процесор | MTK 8227 |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Сумісність з | Mitsubishi Outlander XL 2005-2010рр., Mitsubishi Outlander XL рестайлінг 2009-2012рр. |
| Тип | автомагнітола |
| Ширина | 245 |

