



☛Силіконовий браслет від комарів Lesko Anti Mosquito Band Purple відлякувач комах
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3507-9927
98 ₴
Показати оптові ціни- 79 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 66 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 62 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Lesko Anti Mosquito Band - яскраві різнокольорові браслети, відлякувачі комах
Невеликі легкі і компактні браслети з силікону різного забарвлення призначаються для перебивання запаху вуглекислого газу, який виділяється людським тілом і приваблює комарів. У такому репеллентном ремінці є природний компонент – цітронелловое ефірне масло.
Чим вигідний такий спосіб відлякування комах?
В прошлом веке ученые пришли к выводу, что это масло можно отнести к числу нетоксичных инсектицидов. По их утверждению, такие девайсы подойдут всем.
- Дизайн защитных браслетов предназначен, также, для дополнения и украшения имиджа их носителей. Они имеют различные цвета и современную форму.
- Крепко и надежно прикрепляются к руке и защищают владельца;
- Аромат, испаряющийся из капсулы, приятен для человека и враждебен для комаров и мошек.
- Материалы и компоненты девайсов безвредны для людей, а также для детей. Ощущается смесь цитрусового аромата в смеси с лавандой и эвкалиптом.
- Застосовуються як зовні, так і всередині них.
Ви можете застосовувати таке інтелігентне і безпечний засіб для боротьби з літаючими комахами, купивши браслет у нас, за доступною вартості. Ваші відпочинок на природі, турпохід, рибальство, ночівля поруч з водоймою не будуть затьмарені хмарами настирливих комах, що завдають болючих укусів.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LeSus |
| Країна виробник | Китай |
| Принцип дії | Хімічний |
| Тип | Браслет від комарів |
| Колір | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 70 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Без обмежень |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Дія | Захисне |
| Дія на відстані, м | 1.5 |
| Капсула | Ефірне масло |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Призначення пастки/відлякувача | від укусів |
| Особливості | Водонепроникний матеріал |
| Застосування | Стандартне |
| Регульована максимальна окружність, см | 24 |
| Склад | цитронелла, масло чайного дерева, лаванди, евкаліптова олія, мугворт масло, лимонне ефірне масло, ромашкове ефірна олія, м'ятна Олія |
| Стан | Нове |

