



➣Силіконовий браслет від комарів Lesko Anti Mosquito Band Pink відлякувач комах
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3507-9926
34 ₴
Показати оптові ціни- 28 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 25 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 24 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Lesko Anti Mosquito Band - яскраві різнокольорові браслети, відлякувачі комах
Невеликі легкі і компактні браслети з силікону різного забарвлення призначаються для перебивання запаху вуглекислого газу, який виділяється людським тілом і приваблює комарів. У такому репеллентном ремінці є природний компонент – цітронелловое ефірне масло.
Чим вигідний такий спосіб відлякування комах?
У минулому столітті вчені прийшли до висновку, що це масло можна віднести до числа нетоксичних інсектицидів. За їх твердженням, такі девайси підійдуть всім.
- Дизайн захисних браслетів призначений також для доповнення та прикраси іміджу їх носіїв. Вони мають різні кольори і сучасну форму.
- Міцно і надійно прикріплюються до руки і захищають власника;
- Аромат, що випаровується з капсули, приємний для людини і ворожий для комарів і мошок.
- Матеріали і компоненти девайсів нешкідливі для людей, а також для дітей. Відчувається суміш цитрусового аромату в суміші з лавандою і евкаліптом.
- Застосовуються як зовні, так і всередині них.
Ви можете застосовувати таке інтелігентне і безпечний засіб для боротьби з літаючими комахами, купивши браслет у нас, за доступною вартості. Ваші відпочинок на природі, турпохід, рибальство, ночівля поруч з водоймою не будуть затьмарені хмарами настирливих комах, що завдають болючих укусів.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Принцип дії | Хімічний |
| Тип | Браслет від комарів |
| Колір | Рожевий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 70 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Без обмежень |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Дія | Захисне |
| Дія на відстані, м | 1.5 |
| Капсула | Ефірне масло |
| Матеріал корпусу | Силікон |
| Призначення пастки/відлякувача | від укусів |
| Особливості | Водонепроникний матеріал |
| Застосування | Стандартне |
| Регульована максимальна окружність, см | 24 |
| Склад | цитронелла, масло чайного дерева, лаванди, евкаліптова олія, мугворт масло, лимонне ефірне масло, ромашкове ефірна олія, м'ятна Олія |
| Стан | Нове |

