Як вибрати бездротові навушники для комп'ютера?
Якщо ви часто проводите час за ноутбуком або комп'ютером у праці або на дозвіллі, то вам може знадобитися такий аксесуар, як бездротові навушники для комп'ютера. Вони дозволяють не обтяжувати близьких та оточуючих вас людей звуками музики, гри чи кіно, але при цьому ви самі все дуже добре чуєте. Правда, щоб остання умова діяло, треба знати, як вибрати бездротові навушники для комп'ютера.
Купити бездротові навушники для комп'ютера можна різних типів. Перш за все, вони відрізняються способом передачі інформації без проводів. У кожного такого технологічного рішення існують свої плюси і мінуси:
1. Bluetooth. Якщо ви підете від комп'ютера далі, ніж на 10 м, зв'язок напевно припиниться. Але зате наявність перешкод не має ролі.
2. Інфрачервоні промені. Якість звуку навіть експерти відзначили як чудове. Віддалятися від комп'ютера можна на пристойну відстань, але варто з'явитися між вами і пристроєм перешкоди, ваші радості закінчуються разом зі звучанням.
3. Радіохвилі. Отримувати звукову інформацію можна навіть в 150 м від комп'ютера, але перешкоди мають місце досить часто.
Бездротові навушники можуть мати все зустрічаються сьогодні види конструкції динаміків – це крапельки, накладні навушники або вкладиші. Триматися на вашій голові навушники можуть за допомогою дуги, що проходить по потилиці або тімені, а є і вушні кріплення (вуха – теж голова). Ви можете вибрати те, що для вас найбільш звично і зручно.
Сьогодні комп'ютер може надати вам різні засоби зв'язку, в тому числі телефонію і відеозв'язок. Так що в ряді випадків треба купити бездротові навушники для комп'ютера з мікрофоном. Вони допоможуть спілкуватися по скайпу, дзвонити комусь, а також спілкуватися в онлайн-іграх з іншими учасниками. Мікрофон можна повертати, налаштовуючи його під свої потреби, а звук є можливість регулювати і на самих динаміках навушників – для цього передбачені кнопки. Деякі моделі дозволяють навіть перемикати аналогічним способом пісні.
Варто згадати і про суто технічні параметри сучасних бездротових навушників:
1. Ступінь шумоізоляції – чим вона краща, тим менше люди біля вас будуть слухати звуки з навушників. Зауважимо, що в повній тиші ваша музика може слухатися з боку як якесь дзижчання, що може сильно дратувати оточуючих.
2. Звук: моно або стерео.
3. Звертайте увагу і на чутливість навушників – найбільш хитрий з параметрів. Вказується він зазвичай у вигляді відношення до потужності – дБ/мВт.
4. АЧХ – тональны й баланс навушників. Одні можуть сильніше відтворювати низькі частоти, інші – високі, а є і щось середнє, універсальне.
5. Діапазон частот 20-20000 Гц. Особливої інформації цей параметр не несе.
6. Чутливість: ви помічали, що з одними навушниками виставляєте гучність на 10 одиниць, а з другими – на 20? Ось це і є чутливість. Чим ніжніша, тим краще.
7. Час харчування – як довго аксесуар працювати без підзарядки? Саме заряжающиеся навушники найкраще, тому що на батарейки вам витрачатися не доведеться.
Бездротові навушники вибираються аналогічно провідним, от тільки про кабель більше замислюватися не доведеться.
- Посилка в кредит — «Нова Пошта»Оформити Посилку в кредит можна у відділеннях Нової пошти.Посилка в кредит — «Нова Пошта»
- ДропшипінгРеальний склад-постачальник пропонує великий асортимент товарів у понад 500 категоріях. Товар отримуємо регулярно 2-3 рази на тиждень. Дві моделі співпраці.Дропшипінг