








✓Автоакустика Planter TS-G1341R потужність 300 Вт 5" (13 см) двосторонній коаксіальний автомобільний динамік 1 шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 2774-7511
651 ₴
Показати оптові ціни- 461 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 455 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 452 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр

Автомобільна акустика 5" Planter TS-1341 діаметр 13 см широкосмугова
Гідним доповненням до вашого автомагнітолу, як програвач звуку, може бути бюджетна за ціною акустика Planter TS-1341 діаметром 5 дюймів або 13 см. Система коаксіальна, що відповідає параметрам — два динаміка в одному, ВЧ і НЧ. Таке поєднання робить звук структурованішим і сучаснішим.
Призначається таке нескладне поєднання акустики для автолюбів — меломанів, які віддають перевагу помірно. Салон — не концертний зал. Музична апаратура в ньому має бути якісною, , але не зайвою. Крім музики, сидячи за кермом, потрібно чути й звук власного двигуна, і те, що відбувається навколо автомобіля. Розумні межі ще ніхто не скасовував. І їх представляє акустика Planter TS-1341.
Потужна універсальна АС із легкою встановленням

Система може бути встановлена в салонах автомобілів: BMW, Porsche, Mazda, Nissan, Buick, Audi та багатьох інших моделей і марок. У разі неспадіння посадкових розмірів застосовуються перехідні кільця-тримачі. У салонах посадкові місця можуть бути в передніх і задніх дверях, на торпедо тощо.
Для отримання сигналу динаміки під'єднуються до силових виходів автомагнітолибезпосередньо. Для стабільної, довговічної експлуатації, пікова потужність АС має бути втричі меншим за такий показник підсилювач. З'єднувальні дроту входять до комплекту TS-1341.
Декоративні кожухи, показники роботи

Для захисту від механічних впливів у формі натисків або ударів використовуються декоративні сітки, що постачаються з динаміками. Такі функціональні прикраси органічно впишуться в інтер'єр салону.
Система, за всієї своєї доступності за ціною, має непогані заявлені показники роботи:
· Опір — 4.0 Ом;
· Кількість смуг — 2;
· Чутливість dB/W/1м – 91.0;
· Напруга — 12 V.
Сучасні надійні матеріали
Виріб виготовлений із легких, еластичних стійких сучасних синтетичних матеріалів і металу. З ростом технологій їх собівартість помітно знижується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Planter |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований підсилювач | Ні |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Максимальна потужність | 300 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 30000 Гц |
| Мінімальний діапазон частоти | 30 Гц |
| Номінальна потужність | 80 Вт |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 91 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.82 |
| Гарантійний термін | 12 |
| НЧ-динамік | ø130 mm |
| Середньочастотний динамік | ø36 mm |
| Тип | Автоакустика |

