





Моноблок 27" HP/MSI ProDesk 600 G1 s1150 Core i5-4590T/ 8GB/SSD256GB Black для роботи офісу будинку шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13688-87742
11 728 ₴
Показати оптові ціни- 8796 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 8687 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 8577 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (99) 169-11-00
0688550978Вайбер
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обираючи наш товар:
Ми дбайливо та ретельно підходимо до комплектування наших пропозицій, та завжди критично ставимося до якості фінального продукту. Це означає, що будь яка наша пропозиція котру ви обираєте, проходить ретельну перевірку, тестування, обслуговування та підготовку, дбайливими руками наших сервісних спеціалістів. Ми впевнені, що саме цей підхід - є запорукою ваших найкращих вражень від отриманого пристрою
Зверніть увагу! Комбінація нових та відновлених елементів комплекту: новий монітор + вживаний ПК.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість потоків процесора | 4 |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип настільного ПК | Моноблок |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Intel HD Graphics 4000 |
| Виробник графічного чіпсета | Intel |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 27 дюйм |
| Підтримка 3D | Ні |
| Світлодіодна підсвітка екрану | Ні |
| Сенсорний екран | Ні |
| Тип матриці | TFT IPS |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 2 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 16 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | 4590T |
| Об'єм кешу L2 | 256 кб |
| Об'єм кешу L3 | 6 Мб |
| Тип процесора | Core i5 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 256 GB |
| Оптичний привід | Відсутній |
| Корпус | |
| Типорозмір | Desktop |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси монітора | DisplayPort HDMI TRS mini-jack (3.5 мм) VGA |
| Особливості | вбудований звук |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1080 |


