








3D конструктор набор строительных блоков LOZ 8834 мини кактус в горшке 450 деталей пластиковый 5шт
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 13694-87428
201 ₴
Показать оптовые цены- 161 ₴/шт.при заказе от 2 шт.
- 154 ₴/шт.при заказе от 5 шт.
- 147 ₴/шт.при заказе от 10 шт.
+380 (97) 909-79-09
-
День Время работы Перерыв Понедельник 08:30 - 20:00 Вторник 08:30 - 20:00 Среда 08:30 - 20:00 Четверг 08:30 - 20:00 Пятница 08:30 - 20:00 Суббота 08:30 - 20:00 Воскресенье 08:30 - 20:00 * Время указано для региона: Украина, Киев
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
3D конструктор-набір будівельних блоків LOZ — постійна квітка пластиковий
Запрошуємо вас у світ творчості та винахідливості з нашим дитячим конструктором у формі кольорів! Цей набір складається з дрібних деталей, які разом утворюють дивовижну квіткову композицію. Комплектується з численних деталей, за допомогою яких можна зібрати фігури рослин.
Конструктор — набір деталей, завдяки яким діти розвивають логіку, терпіння, мислення, посидючість.
- Однією з переваг цього конструктора є компактність. Завдяки дрібним деталям, квітка в зібраному вигляді невелика за розміром, що робить її ідеальним подарунком для будь-якої дитини. Це може бути не тільки цікавою грою, але й повноцінним хобі, що розвиває дрібну моторику та уяву.
- Коли всі родичі зберуться разом, це стане захопливим ввечері для всієї родини! Разом ви зможете розмовляти за чашкою чаю та збирати конструктор, обговорювати різні варіанти дизайну та відкривати нові таланти один одного.
- І не забудьте, коли остання деталь вставлена та квітка зібрана, ваш дім стане затишнішим, завдяки новому елементу в інтер'єрі.
- Також не менш важливо те, що живі квіти потрібно поливати, надрізати стебла й доглядати регулярно. З 3D конструктором ви матимете більше часу подбати про себе та близьких, не думатимете, уїжджаючи на відпочинок, кому віддати свої квіти. Ці квіти чекатимуть на вас у своєму ідеальному вигляді.
- Якщо ви не знаєте, що подарувати близькій людині та не вмієте упаковувати подарунки, цей варіант точно для вас. Конструктор йде у своїй яскравій, картонній, брендованій коробці, яка вже має дуже святковий вигляд. Подарунок, який потішить дитину, вас і ваших гостей.
Почніть вашу творчу подорож разом із нашим 3D конструктором у формі рослин і дозвольте кожній дитині відкрити світ безмежних можливостей і натхнення!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LOZ |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 200 г |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Количество деталей | 450 шт |
| Материал | Пластик |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Растения |
| Тип конструктора | 3D |
| Цвет | Зелёный |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 195 мм |
| Диаметр упаковки | 45 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 115 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия, мес | 1 1 |

