
-17%




3D конструктор набор строительных блоков LOZ 8831 снежный лотос 370 деталей пластиковый 10шт
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 13417-85212
250 ₴
208 ₴
Показать оптовые цены- 167 ₴/шт.при заказе от 2 шт.
- 160 ₴/шт.при заказе от 5 шт.
- 153 ₴/шт.при заказе от 10 шт.
+380 (99) 169-11-00
0688550978Вайбер
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервисный центр
-
День Время работы Перерыв Понедельник 08:30 - 20:00 Вторник 08:30 - 20:00 Среда 08:30 - 20:00 Четверг 08:30 - 20:00 Пятница 08:30 - 20:00 Суббота 08:30 - 20:00 Воскресенье 08:30 - 20:00 * Время указано для региона: Украина, Киев
- ул. Дружковская 10, Киев, Украина+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервисный центр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
3D конструктор-набір будівельних блоків LOZ — постійна квітка пластиковий
Запрошуємо вас у світ творчості та винахідливості з нашим дитячим конструктором у формі кольорів! Цей набір складається з дрібних деталей, які разом утворюють дивовижну квіткову композицію. Комплектується з численних деталей, за допомогою яких можна зібрати фігури рослин.
Конструктор — набір деталей, завдяки яким діти розвивають логіку, терпіння, мислення, посидючість.
- Однією з переваг цього конструктора є компактність. Завдяки дрібним деталям, квітка в зібраному вигляді невелика за розміром, що робить її ідеальним подарунком для будь-якої дитини. Це може бути не тільки цікавою грою, але й повноцінним хобі, що розвиває дрібну моторику та уяву.
- Коли всі родичі зберуться разом, це стане захопливим ввечері для всієї родини! Разом ви зможете розмовляти за чашкою чаю та збирати конструктор, обговорювати різні варіанти дизайну та відкривати нові таланти один одного.
- І не забудьте, коли остання деталь вставлена та квітка зібрана, ваш дім стане затишнішим, завдяки новому елементу в інтер'єрі.
- Також не менш важливо те, що живі квіти потрібно поливати, надрізати стебла й доглядати регулярно. З 3D конструктором ви матимете більше часу подбати про себе та близьких, не думатимете, уїжджаючи на відпочинок, кому віддати свої квіти. Ці квіти чекатимуть на вас у своєму ідеальному вигляді.
- Якщо ви не знаєте, що подарувати близькій людині та не вмієте упаковувати подарунки, цей варіант точно для вас. Конструктор йде у своїй яскравій, картонній, брендованій коробці, яка вже має дуже святковий вигляд. Подарунок, який потішить дитину, вас і ваших гостей.
Почніть вашу творчу подорож разом із нашим 3D конструктором у формі рослин і дозвольте кожній дитині відкрити світ безмежних можливостей і натхнення!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LOZ |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 200 г |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Количество деталей | 370 шт |
| Материал | Пластик |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Растения |
| Тип конструктора | 3D |
| Цвет | Зелёный |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 195 мм |
| Диаметр упаковки | 45 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 115 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия, мес | 1 1 |

