
-9%



Автомобільний вішак 11714Y01 Black для одягу органайзер для сумок речей із гачками пластиковий 14 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12865-81036
172 ₴
156 ₴
Показати оптові ціни- 133 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 127 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 121 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (99) 169-11-00
0688550978Вайбер
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автомобільний вішак для верхнього одягу, сумок та інших речей із гачками
Завжди під рукою. Зручно розмістіть верхній одяг, сумки та інші речі в автомобілі за допомогою універсального вішака.
Переваги:
Організація простору
- Звільнить місце на задньому сидінні або в багажнику.
- Допоможе уникнути безладу та пошкодження речей.
Зручність використання
- Швидке та просте кріплення до підголівника сидіння.
- Міцні гачки
Універсальність
- Підходить для більшості автомобілів.
- Може використовуватися для різних типів багажу (одяг, аксесуарів).
Чудово підійде
Водіїм, які часто їздять з пасажирами. Зручно розмістити верхній одяг гостей, не займаючи місце на пасажирському сидінні.
Сім'ям із дітьми. Допоможе зберегти дитячі речі в порядку, до того ж має широкий проріз-ручку, щоб маленькі пасажири могли триматися під час поїздки та почуватися в безпеці.
Шанувальникам активного відпочинку. Ідеально підходить для зберігання спортивного інвентарю й одягу.
Усім, хто цінує лад і комфорт в автомобілі.
Особливості:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість гачків | 2 |
| Призначення | Для салону |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.145 кг |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Гачки | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості моделі | Використовується як ручка та тримач у формі гачків для пакетів, сумок. |

