







Проєктор нічник Lesko SKE-TKQ01 Black Dynamic Meteor and Galaxy Projector 12в1 зоряне небо 6 мов шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12851-79936
1 655 ₴
Показати оптові ціни- 1324 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 1285 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 1272 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Проєктор нічник Lesko SKE-TKQ01
Проєктор-нічник Dynamic Meteor and Galaxy Projector — це ідеальний подарунок для створення чарівної атмосфери у вашому домі. З цим унікальним пристроєм ви можете перетворити будь-яку кімнату на космічний простір, наповнений зоряним небом, динамічними метеоритами та галактичними туманностями.
Переваги:
- Проєктор пропонує 13 різних ефектів проєкції, включно з зоряним небом, метеоритний дощ та інші галактичні сцени. Завдяки змінним картриджам ви можете легко змінювати зображення.
- Багатобарвна RGB-підсвітка: Створює різнобарвну підсвітку корпусу, що дає змогу насолоджуватися різними колірними ефектами. Ідеально підходить для романтичних вечорів, медитацій або релаксації.
- Зручне керування: керується за допомогою кнопок на корпусі. Ви можете вибрати колірні режими, увімкнути обертання, встановити таймер на 1 або 2 години, увімкнути метеор або налаштувати ручний фокус для чіткості зображення.
- Автоматичне вимкнення: Для економії електроенергії та зручності нічник автоматично вимикається після закінчення заданого таймером часу.
- Регульований кут нахилу: Проєктор можна нахиляти на 180°, що дає змогу спрямувати проєкцію в потрібне місце для максимального ефекту.
- Оптимальна проєкція на відстані 2 метри: Рекомендується використовувати проєктор у темряві на відстані 2 метри від світлої стіни для досягнення найкращої якості зображення.
SKE-TKQ01 — це не просто нічник, це ваша можливість створити особливу атмосферу в будь-яку пору доби!
Цей нічник ідеально підходить для дітей і дорослих, які бажають зануритися в атмосферу космосу та насолодитися красою зоряного неба не виходячи з дому. Підійде для спальні, дитячої кімнати, кабінету для медитації або навіть для вечірок, де необхідне цікаве підсвічування. Він також стане чудовим подарунком для шанувальників астрономії, романтики та всіх, хто цінує затишок і незвичайні візуальні ефекти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Багатобарвне підсвічування | Так |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга живлення | 5В |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник-проектор |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Кнопки |
| Форма світильника | Кругла |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 135 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| USB кабель | Type-c — 127 см |
| Вихідна потужність | 3,5 Вт |
| Кнопки управління | Різнобарвний круг, обертання, таймер на 1-2 год, метеор, що падає, вмик/вимк, ручний фокус зображення. |
| Комплектація | Нічник, шнур, текстиль для лінзи, інструкція, коробка, картриджі (13 шт.). |
| Особливості | RGB-круг, автоматичне вимкнення, кут повороту нічника на 180° |
| Відстань проекції, м | 0.5-3 м |
| Рекомендована відстань | Використовувати в темряві, на відстані 2 м. від білої стіни |
| Мови | Інструкція англійською, німецькою, французькою, іспанською, італійською, японською. |

