





Органайзер косметичка MIRRAND ZY-0122 Green для зберігання косметики компактний б'юті бокс шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12539-76639
629 ₴
Показати оптові ціни- 535 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 528 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 521 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
+380 (99) 169-11-00
0688550978Вайбер
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Органайзер косметичка MIRRAND ZY-0122
Органайзер косметичка MIRRAND ZY-0122 — це стильний і компактний б'юті бокс, призначений для зберігання і транспортування косметичних засобів, інструментів і прикрас.
Особливості:
- Органайзер забезпечує надійний захист вашої косметики від пошкоджень і забруднень.
- Завдяки компактним розмірам косметичка легко поміщається в сумку або валізу, що робить її ідеальним рішенням для подорожей.
- Органайзер має одну зручну ручку для легкого перенесення.
- Зручна організація внутрішнього простору дає змогу зберігати різні косметичні засоби та інструменти окремо.
- Міцний поліуретан захищає вміст від механічних пошкоджень і вологи.
- Надійна блискавка забезпечує легкий доступ до вмісту та захист від випадкового відкривання.
Використовуйте органайзер MIRRAND ZY-0122 для зберігання і транспортування улюблених косметичних засобів під час поїздок.
- Органайзер може використовуватися для систематизації косметики та косметичних інструментів.
- Розділіть вашу косметику з відділеннями, щоб отримати швидкий доступ до необхідних засобів і підтримувати лад на туалетному столику.
- Органайзер косметичка MIRRAND ZY-0122 — це надійний і стильний вибір для кожної жінки, яка прагне підтримувати лад і зручність у зберіганні своїх косметичних засобів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MIRRAND |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 8 |
| Матеріал | Поліуретан |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 1 |
| Особливості | Відділення для косметики, косметичних інструментів, прикрас та ін. |

