






Электрическая простынь Lesko J-002 180*120 см Blue с подогревом от сети 220 вольт шт
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 11910-65938
1 796 ₴
Показать оптовые цены- 1527 ₴/шт.при заказе от 2 шт.
- 1488 ₴/шт.при заказе от 5 шт.
- 1449 ₴/шт.при заказе от 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервисный центр
-
День Время работы Перерыв Понедельник 08:30 - 20:00 Вторник 08:30 - 20:00 Среда 08:30 - 20:00 Четверг 08:30 - 20:00 Пятница 08:30 - 20:00 Суббота 08:30 - 20:00 Воскресенье 08:30 - 20:00 * Время указано для региона: Украина, Киев
- ул. Дружковская 10, Киев, Украина+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервисный центр
Електропростирадло з водяною системою
Представляємо вам простирадло з підігрівом, яке переосмислює традиційні підходи до комфортного сну. Завдяки системі водяного контуру, це простирадло забезпечує рівномірний і безпечний підігрів, створюючи атмосферу тепла та затишку.
Основою системи є замкнутий контур, заповнений водою, яка циркулює по нагрівальних трубках, рівномірно розподіляючи тепло по всій поверхні простирадла. Простирадло виготовлено з високоякісних матеріалів, які є безпечними для здоров'я і не викликають алергічних реакцій. Спеціальна пляшечка з дозатором спрощує заправку системи водою, а зручний клапан на простирадлі забезпечує герметичність. Система захисту від перегріву гарантує безпечну експлуатацію.

Уявіть собі звичайну грілку, але розтягнуту по всій площі простирадла. Саме так працює електропростирадло. Усередині основної трубки, яка проходить по всьому простирадлу, знаходиться ще одна, менша. Основна, трубка ширшого діаметру, виступає у ролі власне резервуару для води, що буде нагріватись, розподіляти та зберігати тепло. Всередині меншої ж, знаходиться сам нагрівальний елемент.

Мембрана меншої трубки, виспупає бар'єрним захистом, що захищає нагрівальний елемент від контакту з водою, забезпечуючи довговічність і безпеку експлуатації. Ця конструкція також дозволяє трубці гнутися і відновлювати форму, що є важливим для збереження правильної циркуляції води у системі під час її експлуатації.


За допомогою пульта ви можете легко встановити бажану температуру, увімкнути таймер автоматичного вимкнення або задати параметри безпеки, такі як відключення при перегріванні. Для двоспальних моделей передбачена функція окремого регулювання температури в лівій та правій зонах, що дозволяє кожному партнеру налаштувати оптимальний рівень комфорту.


- Розстеліть простирадло на ліжку, розмістивши його рівно, не вмикаючи роз'єм живлення в розетку. Переконайтесь, у відсутності складок.
- Використовуйте чисту, прохолодну воду (краще попередньо кип'ячену). Не використовуйте гарячу воду або рідини, що містять домішки.
- З'єднайте пляшечку з клапаном простирадла.
- Заповніть систему водою задопомогою мікропомпового дозатора.
- Відєднайте дозатор та закрийте клапан простирадла переконавшись у його герметичності.
- Увімкніть простирадло під'єднавши до мережі.
- Оберіть температурний режим на пульті. Налаштуйте таймер відповідно до ваших побажань.
- Почекайте поки нагріється. При використанні вночі, вимикайте простирадло з мережі і спіть спокійно, система ще певний час буде підтримувати тепло.
Завдяки системі водяного контуру, інтуїтивному управлінню та високій безпеці, це простирадло стане незамінним атрибутом комфортного сну для всієї родини.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lesko |
| Страна производитель | Китай |
| Количество температурных режимов | 9 |
| Размер | Односпальный |
| Длина | 180 см |
| Ширина | 120 см |
| Машинная стирка | Нет |
| Функция автоотключения | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Таймер | Да |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 150 Вт |
| Цвет | Голубой |
| Вес | 3000 г |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Тип | Электрические простыни |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Система циркуляции воды, автоматическая регулировка температуры, таймер отключения |
| Ткань | Брезент, текстиль. |

