







Дитячий світлодіодний нічник Lesko H-L-16 Груша бездротова настільна лампа світильник 12 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 11797-65169
436 ₴
396 ₴
Показати оптові ціни- 317 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 317 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 317 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Нічник світлодіодний Lesko H-L-16
Запрошуємо вас у світ тепла та затишку з маленькою грушоподібною лампою. Цей світлодіодний нічник — невеликий за розміром і неймовірно милий, створений для того, щоб дарувати світло та радість як дорослим, так і дітям.
Особливості, на які можна звернути увагу:
Маленький і портативний: Цей світлодіодний нічник — ідеальний компаньйон для подорожей і пригод. Завдяки своєму компактному розміру, ви зможете взяти його із собою куди завгодно, щоб створити освітлену атмосферу, хай де ви будете.
Дитяча безпека та дизайн: Ця грушеподібна лампа має такий милий вигляд, що вона стане улюбленою грою для дітей. Виготовлена з безпечних матеріалів, як-от АБС-пластик і силікон, вона не тільки створює чудовий світловий ефект, але й гарантує безпеку дітям.
Зручне бездротове керування: Забудьте про заплутані дроти. Вам досить натиснути на світильник і насолоджуватися світлом без зусиль.
Плавне регулювання колірної температури: Створює атмосферу тепла та затишку. Ви зможете легко адаптувати світло до свого настрою.
Ідеальний подарунок для дітей: Завдяки своєму чарівному вигляду та функціональності, нічник — ідеальний подарунок для малюків, який не тільки освітлює кімнату, але й стає надійним компаньйоном темними ночами.
Ця грушоподібна лампа принесе вам душевне тепло, світло та затишок. Пориньте в магію світла разом із нашим маленьким світлодіодним нічником і простите собі та своїй родині теплі моменти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Нічник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Кнопки |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 116 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Ширина | 87 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Ємність акумулятора, mah | 1200 |
| Матеріал | АБС-пластик, силікон |
| Особливості | Регулювання температури кольорів |

