






Штатив монопод 2 в 1 для смартфона Gizomos GP-15ST 1 шт.
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10863-56908
439 ₴
Показати оптові ціни- 320 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 319 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 318 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Штатив монопод 2 в 1 Gizomos GP-15ST
Монопод Gizomos з функцією трипода — це ідеальний союз між портативністю та стабільністю. Виготовлений із високоякісного алюмінієвого сплаву, цей монопод забезпечує надійну підтримку вашого фото- або відеообладнання. Завдяки своїй складній конструкції ви легко зможете згорнути його до компактних розмірів усього 266 мм і зручно переносити його у вашій сумці або рюкзаку.
Завдяки максимальній регульованій висоті штатива до 770 мм, ви зможете знайти оптимальну позицію для знімання високоякісних світлин або відео з різних кутів. Максимальне навантаження до 2 кг дає змогу використовувати цей монопод із різними типами камер, включно з деякими дзеркальними фотокамірами й екшн-камери.
Монопод обладнаний кульовою головкою, яка забезпечує плавну ротацію та нахил для точного кадрування. Він також має вбудований тримач смартфона, що дає змогу зручно знімати відео або фотографувати з вашого телефона. Шарна головка дає змогу швидко та легко налаштовувати кут кадрування і виконувати плавні панорамні знімання.
Загальна маса монопод становить усього 280 грамів, що робить його ідеальним варіантом для подорожей і знімань на вулиці. Незалежно від того, є фотограф-аматор, власник блогу або професійний відеограф, монопод Gizomos з функцією трипода забезпечить вам стабільність і якість зображення, необхідні для досягнення ваших творчих цілей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gizomos |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.28 кг |
| Довжина у складеному стані | 266 мм |
| Максимальна висота штатива | 770 мм |
| Максимальне навантаження | 2 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Стан | Новий |
| Тип | Монопод |
| Тип головки | Кульова |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 3 1 |
| Насособливості | Монопод-тринога/тримач для смартфона/Складка конструкція/Харяча головка |

