



Дитяча парасолька RST RST066 Горошок Dark Blue механіка прозора для хлопчиків шт
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 7011-26564
272 ₴
Показати оптові ціни- 232 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 228 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 215 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр
Прозора дитяча парасолька «Горошок» від RST — радість дитини та захист від дощу
Прозора парасолька типу тростина, це зручний і незвичайний аксесуар для дітей. Завдяки глибокому склу дитина надійно буде захищена від дощу. Круглі наконечники на спицях і центральному склепінні гарантують безпеку та додають краси загальному дизайну парасольки RST066 «Горошок».
Відкрити та скласти дитячу парасольку можна простим рухом, оскільки він має механічний спосіб розкриття. Сама тростина виготовлена зі сталевого сплаву для більшої міцності. А для зручного утримування в руці передбачена ручка-гак із додатковою еластичною петелькою, щоб аксесуар можна було повісити будь-де.
Під час виготовлення парасольки використовувалися безпечні матеріали, як-от пластик, сталь і полівініл. Виріб міцний і надійний, тому слугуватиме тривалий час, навіть у руках малюків.
Для додаткової безпеки та легкості виробник зробив спиці із пластику, всього їх 8 штук по колу. Склепіння забезпечить цілих 69 см у діаметрі захищеного від дощу простору. Загальна довжина виробу становить 66 см, що досить комфортно для дітей під час носіння в складеному вигляді. Дитина однозначно оцінить новий незвичайний аксесуар і з задоволенням візьме із собою в дощовиту погоду.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RST |
| Країна виробник | Китай |
| Вага парасольки | 205 г |
| Діаметр купола парасольки | 69 см |
| Довжина у складеному вигляді | 66 см |
| Довжина спиці | 49 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін(міс) | 1 |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь |

