






Магнітола андроїд 2DIN HEVXM 8810 сенсорний IPS екран 10.1" GPS-модуль 2/32 Gb WiFi Android
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6404-23526
5 016 ₴
Показати оптові ціни- 4612 ₴/шт.при замовленні від 2 шт.
- 4526 ₴/шт.при замовленні від 5 шт.
- 4439 ₴/шт.при замовленні від 10 шт.
- +380 (97) 909-79-09
- +380 (63) 117-34-76
- +380 (68) 815-23-20Сервісний центр
-
День Години роботи Перерва Понеділок 08:30 - 20:00 Вівторок 08:30 - 20:00 Середа 08:30 - 20:00 Четвер 08:30 - 20:00 Пʼятниця 08:30 - 20:00 Субота 08:30 - 20:00 Неділя 08:30 - 20:00 * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- вул. Дружківська 10, Київ, Україна+380 (99) 169-11-000688550978Вайбер+380 (97) 909-79-09+380 (63) 117-34-76+380 (68) 815-23-20Сервісний центр

Багатофункціональна магнітола для вашого автомобіля
Кожен автолюба постійно перебуває в процесі вдосконалення власного автомобіля. Але далеко не всім відомо, що зробити свою машину більш сучасною та функціональною можна тільки за допомогою мультимедійної магнітоли, як-от HEVXM 8810.
Сенсорний IPS-екран

Пристрій повністю позбавлений фізичних кнопок, які є уразливим місцем будь-якої магнітоли, натомість упор зроблений на сенсорне керування. Основою автомагнітоли 8810 є 10-дюймовий IPS-екран, з роздільною здатністю матриці 1024 на 600 пікселів, що ідеально підходить для якісного зображення будь-якої інформації та економії заряду акумулятора автомобіля.
Високий функціонал і можливість встановлення застосунків

Ця модель працює під керуванням сучасної операційної системи Android 8.1 Go, інтерфейс якої був змінений для комфортного використання в салоні автомобіля. ОС Android, на відміну від Windows, дає змогу встановлювати додаткові компоненти як застосунки, які неабияк розширюють функціонал пристрою загалом. Для встановлення потрібно лише під'єднатися до інтернету за допомогою вбудованого Wi-Fi модуля, після чого завантажити всі потрібні програми з Play Market.
Відтворення аудіо та відео

Пристрій може зчитувати більшість форматів аудіо, відео та фото, що дає змогу вам переглядати практично всі потрібні файли без застосування конверторів і стороннього програмного забезпечення. Крім цього, магнітола обладнана досить функціональним програмним еквалайзером, який надає можливість повного настроювання звучання музичних композицій під час відтворення.

Точна навігація у всьому світі

Магнітола може слугувати як повноцінний GPS навігатора, для стабільнішого з'єднання з супутниками в комплекті передбачена виносна антена, яку за допомогою клейкої основи ви можете закріпити в місці з найвищим рівнем сигналу, наприклад, на лобовому склі. Пристрій повністю сумісний із більшістю популярних навігаційних застосунків, як-от Navitel, IGO тощо.
Сполучення з додатковими пристроями

Встановивши всі необхідні застосунки та налаштувавши бездротове сполучення із системами автомобіля, HEVXM 8810 може використовуватися як бортовий комп'ютер. Наприклад, під'єднавши OBD сканер, ви можете вивести на екран дані про стан вашого автомобіля. Те саме стосується й камери заднього огляду, у разі під'єднання якої у вас з'являється огляд у «сліпій зоні» авто, що неабияк спрощує процес паркування й дає змогу піти від зіткнення з перешкодами.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HEVXM |
| Країна виробник | Китай |
| USB-інтерфейс | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 52 Вт |
| Наявність Bluetooth | Так |
| Наявність GPS-модуля | Так |
| Наявність Wi-Fi | Так |
| Операційна система | Android |
| Передня панель | Незнімна |
| Підтримувані формати | MP3, AVI, FLAC, WAV, WMA |
| Робочі діапазони частот | FM, AM |
| Стан | Новий |
| Тип | Mp3 |
| Тип екрану | Сенсорний |
| Типорозмір | 2 DIN |
| Входи і виходи | |
| Входи і виходи | Аудіовихід, Відеовихід |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 45 мм |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 10 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Пам'ять станцій | 30 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Функція запису | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| GPS антена в комплекті | Так |
| Архітектура ядра | 4ARM Cortex-A7, 1.3 Hz |
| Версія Android | 8.1 Go |
| Внутрішня пам'ять, Гб | 32 |
| Виносних USB, шт | 2 |
| Висота посадкового місця, мм | 115 |
| Висота, мм | 160 |
| Графічний прискорювач | Mali 450MP |
| Кількість ядер | 4 |
| Загальна ширина (по верху), мм | 252 |
| Загальна ширина (по низу), мм | 243 |
| Оперативна пам'ять, ГБ | 2 |
| Процесор | МТК 8227 |
| Роздільна здатність екрану | 1024х600 |
| Ширина посадкового місця, мм | 200 |
| Екран | Скло |

