Продавець Mobiloz - інтернет-магазин Мобілоз розвиває свій бізнес на Prom.ua 12 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3462 відгуків
Дропшиппінг для товарного бізнесу - склад 10000 товарівДізнатись більше
+380 (99) 169-11-00
+380 (97) 909-79-09
+380 (44) 599-06-60

Mobiloz - інтернет-магазин гаджетів

Годинники наручні і кишенькові

Величезний вибір моделей годинника різних численних брендів дає можливість вибрати для себе підходящого «зберігача часу» навіть найбільш вередливому клієнту. І якщо відкинути китайські забобони, вони можуть бути гідним і стильним подарунком близькій або просто хорошій людині, яка має певні переваги у даній сфері.

Існують три основних типи розглянутих виробів:

1.       Механічні. Особливість їх у тому, що їх потрібно регулярно заводити і час від часу стежити за станом і чистотою механізму. Раціональність і чіткість у всьому – ось основні риси характеру людей, здатних гідно оцінити таку покупку або подарунок.

2.       Любителі більш багатофункціональних девайсів виберуть для себе електронні годинники, в яких є, як мінімум, повноцінний календар, будильник, таймер, секундомір і ще ряд інших функцій, про які можна і не здогадуватися.

3.       Електромеханічні (кварцові) годинник – проміжну ланку між вищеописаними типами. Мінімалізм їх механізму дає можливість проектувати вироби різних, часом немислимих форм. Підійдуть для тих, хто віддає перевагу нестандартним, вільні конструкції, що випромінюють, в деякій мірі, виклик тривіальності.

Захисні властивості

Аксесуари активних життя, рухомих людей, повинні витримувати з гідністю їх спосіб життя. Удароміцні моделі наручних годинників найбільш чітко здатні впоратися з цим завданням, не дивлячись на різноманіття занять і швидкість любителів бурхливої активності.

Є ще один показник захищеності – це водостійкість корпусу. Не всякий хронограф з такою загальною характеристикою, витримає купання в річці або прийняття душу власником. Найчастіше, найбільше, на що вони здатні – витримати потіння рук господаря або легкі бризки несильного дощу. Існує спеціальна стандартизація водостійкості:

·         Захист 3.0 atm або 30м – годинник витримують миття рук;

·         5.0 atm або 50м - встоять під час ненавмисного короткочасного занурення у воду;

·         10.0 atm або 100м – можна купатись, не знімаючи девайс. Але пірнати не можна!

·         20.0 atm або 200м – годинники, придатні для глибоководних занурень.

Скла

Матеріали, з яких виготовляються скло для годинників можна розділити на такі види:

·         Пластик. Зберігає прозорість ненадовго. Може затиратися навіть від дотику з тканиною. Єдина перевага – дешевизна.

·         Мінеральне (кварцове) скло. Дуже стійке до зовнішніх впливів, міцне і надійне. При надмірних навантаженнях тріскається, але не розсипається, не завдаючи шкоди механізму. Неглибокі подряпини на його поверхні легко шліфуються.

·         Найбільш міцний після алмазу камінь – сапфір також використовується для виготовлення скла. Практично не схильні подряпин, але при сильних ударах розсипається, піддаючи небезпеки механізм. Має високу вартість.

Стійкість, як до подряпин, так і ударів демонструють об'єднані скла з кварцу і сапфіра. Варіант майже ідеальний, але досить дорогий.

Ремінці та браслети

Годинник на руці утримуються з допомогою ремінців або браслетів. Для їх виготовлення застосовують різні матеріали:

·         Метал (неіржавіюча сталь, срібло, золото і ін) – матеріал міцний, але важкий. Може тиснути на кисть, а при незручному русі навіть поранити. В принципі – справа смаку і стану гаманця.

·         Браслети з текстильного матеріалу – легкі, міцні і не бояться вологи. Буває досить стильним. Бюджетний варіант.

·         Пластик або гума – дешеві, стійкі до руйнування матеріали, що застосовуються в спортивних моделях. Але красивими їх не назвеш.

·         Шкіра – міцний, престижний матеріал, не з дешевих. Втрачає привабливість при намоканні.

·         Браслети керамічні – сучасний стильний варіант даних виробів.

Бренди

В Украине известны и пользуются спросом изделия таких брендов, как Geneve, Casio, Rolex, Xinjia, Naviforce, Tissot, Winner, Swatch, Silver, Weide, Omega и другие. В мире, наиболее точными моделями считаются произведенные в Японии и Швейцарии. В настоящее время, качественные и популярные варианты хронографов, по доступным ценам, выпускаются в Китае.

Недорогі стильні і якісні годинники для жінок, чоловіків і дітей пропонує купить наш інтернет – магазин. Різноманітний дизайн і колірні варіанти пропонуються вашій увазі. Ви з ними завжди і скрізь встигнете і удосконалите власний імідж.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner